engelli sitelere giriş yolu bilen yokmu

Kodla Büyü
meb adsl den hayır. konu çok tartışıldı ama yinede bilgi vermek adına yazıyorum. dns değiştirme yada ultrasorf gibi programlarla çok uzun süredir sürekli giriş sağlanamıyor. ultrasorf benzeri programların yeni sürümleri çıktığında sürüm tanınana kadar bir süre kullanılabiliyor hemen ardından erişime kapatılıyor. aynı şekilde leech veren sitelerde de bu durum aynı. rapid hotfile gibi siteler eski siteler olduğu için onlara erişim zaten kapalı.

Hiç güvenmediğim için yardımcı programları ne kadar merak etsem de kurmazdım. Son günlerde bilgisayarım zaten zor durumdaydı. Son 2 haftadır denedim ve "Hotspot Shield" ile sorunsuz girebildim. Bazen sağ alt köşeden bağlana basınca ilk seferde değil de ikinci sefer de bağlanıyordu ama genel olarak başarılı buldum. Fileserve, upload.to vb. bilimum sitelerden part part (7 partlık film bile) dosya indirdim. Tabi jDownloader'ı da kullandım.

Ancak bu Sality.Nba virüsünden ne yaptıysam kurtulamadım ve dayanamayıp formatı attım. Şükür şimdi tertemiz bilgisayarım o yüzden henüz ihtiyaç duymadığım için Hot. Shield'i kurmayacağım.

Bu arada okuldan indirebileceğiniz site bulunuyor. "Hotspot Shield" diye arayınca bir kaç site deneyin meb engeline takılmıyorsunuz. Küçük bir dosya indirip daha sonra programı indiriyorsunuz.

Sonuç olarak girebildim.

Geri