en iyi web tasarımı programı

Kodla Büyü

umutbilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar daha önce flashta site hazırlamıştım hazır şablon kullanmamıştım. Şimdi yeni bir site hazırlayacam bunda ise internetten indirdiğim hazır şablonu kullanacam. Daha önce hazır şablondan yapmadğım için en iyi tasarım programı olarak ne kullanmamı önerirsiniz?

web tasarım programlarında adobenin programları tartışılmaz. fakat tasarım hakkında bilgin yetersiz ise kod bilmeden birşeyler yapıcam dersen web page maker tavsiye ederim. 3.1 sürümü türkçe 3.2 sürümü ile çok gelişti fakat ingilizce. web page maker program geliştirmeyi bıraktı bu yüzden bu programa bağlı kalmamak gerekir bir yerde tıkanırsınız. bunun yerine serif webplus x6 şiddetle tavsiye ederim. hazır gömülü jquery den tutun lightbox, site içi search'a kadar herşey var. boşuna program aramayın piyasada ne kadar program varsa tek tek kurup denedim.

Serif Webplus x6'ya baktım biraz, bayağı güzele benziyor. Teşekkürler...

web page marker html olarak süper şeyler yapablirsin çok basit

bunun icin en onemlisi kod ,tasarim bilgisi ve yaratici dusunme. bazi tasarımcılar oyle guzel web siteler cikariyor ki bir program onu dusunemiyor. fakat zaaman ve kod yoksa hazir programlara devam iyi calismalar

en iyi program EN İYİ BİLDİĞİN PROGRAMDIR.

kodlama ve css bilmiyorsan adobe vb.. programlarla vasat bir site hazırlarken css ve kodlaman iyi ise notepad++ ile canavar gibi bir tasarım döktürebilirsin
.
ama trned CMS (İYS) lerde. kur bir wordpress yada joomla. sonra yerleştir uygun temayı tamamdır...

seo dostu, hızlı, sorunsuz...

Kesinlikle arka planda yer alan eylemlere hakim olmak önemlidir. Arkadaşların dediği gibi, amacınız kendinizi geliştirmek ise Notepad++ çok iyidir:) Ama amacınız doğrudan siteyi ortaya çıkarmaksa CMS'ler çok revaçta(Joomla ve WP). Onun dışında Youtube üzerinde Photoshop ile yapılan web siteleri videoları var. İnanılmaz gerçekten.

Geri