En İyi Web Tasarım Programı(Böylesini Hiç Görmemiştim)

Kodla Büyü

emin.umut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tabi bana göre , bu güne kadar birçok web tasarım programı denedim ama böylesini hiç görmedim... "SERİF WEB PLUS 10" adında birprogram. Tek kelime ile harika bir program, torrent den indirebilirsiniz.
SERİF WEB PLUS 10 ile resimler üzerinde oynamalar. 3 boyutlu görünümler ve çeşit çeşit wep albümleri, birçok flash barner ler var ve tek tıkla barnerlere resim ekleme daha neler neler, yaklaşık 400 mb...

427291.jpg

9580782.jpg

Buda içerisinden bir teplate(2.1 Mb)

Template İndirin

Yavaş inecektir, idare edin ama indiren arkadaşlar torrentti kapatmazlarsa, diğer indirenler hızlı indirirler. Saygılar.

Ekli dosyalar

• Serif Web Plus10.rar
    12.9 KB · Görüntüleme: 2,235
sağolasın emin hocam
akşama açık olursa evden indirmeye çalışırız
arkadaşlardanda indiren olursa daha hızlı iner (ne kadar çok peer, o kadar hız) :D

bu rapidshare dan verdiğiniz linkler nedir anlamadım, boyutları çok büyük indirmeden önce sorayım dedim...??

arkadaşlar ben şu 6 olanı indridim ama benden bişeyler istiyor onları yazmayıncada programı kapatıp internet sayfası açıyor nasıl olacak bu açılan sayfada da benim doldurduğum bazı bilgiler ve şifre gibi bişeyler var??

ts0661' Alıntı:
arkadaşlar ben şu 6 olanı indridim ama benden bişeyler istiyor onları yazmayıncada programı kapatıp internet sayfası açıyor nasıl olacak bu açılan sayfada da benim doldurduğum bazı bilgiler ve şifre gibi bişeyler var??
Söyledik ya arkadaş ne yapacağını. Okumuyor musun yazılanları ??

indirmeye başladım
hız gayet iyi
indirmek isteyenler varsa şimdi başlayın daha hızlı indirebiliriz
:+1: :+1:

Ben şuan verdiğiniz Torrent dosyasından bu programı inderemiyorum. Başka şeyler indiriyorum ama ulaşılabilirlik 0.00 diyor. Yanında kırmızı işaret var... :cry:

indiremeyenler için!..
resimde görüldüğü gibi arama seçeneklerinde IsoHunt'ı seçmeniz gerekiyor arkadaşlar...

iyi paylaşımlar...!!!

enginozdil' Alıntı:
indiremeyenler için!..
resimde görüldüğü gibi arama seçeneklerinde IsoHunt'ı seçmeniz gerekiyor arkadaşlar...

iyi paylaşımlar...!!!

ben bunu da yaptım ama yine inmiyor...

hocam birde indirilmekte olan dosyanın üstüne sağ tıklayıp
Force Start->Zorlu Başlat ı tıklayın

yani başka bişey aklıma gelmiyor :(

Arkadaşlar ben indirmeye başladım da kafama bir soru takıldı sorayım dedim. Ben utorent programıyla indiriyorum bağlantı koparsa kaldığı yerden devam eder mi acaba bilgisi olan var mı?

Geri