en güzel ses Türkiye çapında tüm bilişimcilerin btr yi boyko

Kodla Büyü

sbyk

Site Gezgini
gerekirse belli miktar ek ders ücreti kaybı ile 2. dönem başında btr yi boykot edelim.
Biraz maddi olarak sıkışırız ama belki geleceği kurtarmak adına bir şeyler yapabiliriz.
Bizim bizden başka dostumuz ve düşünenimiz yok.
Yetkili sendikaya bak bir yazı bile göremedim sayfasında.

Ben yarin btr görevinden istifa edeceğim

Herkesin kurs açıp 2 bin TL ek ders aldığı okulda milletin arkasını toplamak zorunda değilim. 30 tahta var 2 ay sonra görürüm ben o okulu. Sadece tahta olsa neyse ıvır zıvır bin çeşit işle uğraşıyoruz

walla arkadaşlar idare sürekli dersten çağırıp şu nasıl olacak bu nasıl olacak bir yardım etsen. Matematikçi soysalci fennci vs... bu nasıl olacak bu nasıl yapılacak akıllı tahta çalışmıyor akıllı tahta hakkında beni bir bilgilendirsen veli gelir bu nasıl olacak öğrenci gelir benim şu dersten ödevim var yardımcı olurmusun, eba şifresi ile tercih yapamıyorum diyen veli mi dersin öğrenici mi dersin, bilgisayar öğretmenin peşinde eeeeee sonuç herkes 1000 küsür ekders alsın bilişim öğretmeni onun bunun velinin öğrencinin arkasını toplasın ay sonunda ortada bir şey yokkkk

Adamların bizim branş a bakış açısı belli...Dyk mantığına tamamen karşı olsam da ki bazıları sırf 20 tl için sözüm ona kurs yapıyor ortada bir haksızlık olduğuda net...Bu işin btr ile bir ilgisi de yok ayrıca...millet twitter dan dünyayı sallıyor binlerce bt öğretmeni sesini duyuramıyor

Her işe koştunuz müdürün telefonundan öğretmenin fotokopisine kadar önce kendinizi tanıyın değer verin ki başkaları da size değer versin.

Afedersiniz ama biz eşşek oldukça semer vuran, hem de ilk bize hep bize vuran, çok olur.

geçen sene de vardı bu söylemler... üç beş arkadaş var adam gibi; yaklaşık üç senedir bu işi almayan ve benim gibi her sene maaş artı zorunlu ekders isteyen, forumdan okuduğum kadarıyla.... maalesef bizler bireysel olarak mücadele ediyoruz ve geçen sene ne taklacılar gördüm.."hocam borcum var, aman üçkuruş ekdersim kesilmesin diyen" ulan olum hele bilmem kaç senelik hükümette ekders ne kadar arttı... toplu mücadelece etmedikçe bu iş zor..

Geri