En Güzel Pano Yarışması Sonuçlandı.

Kodla Büyü

En güzel pano hangi arkadaşımızın ki?

• mesutyesilyurt61

Oy: 16 3.6%
  • karinca_52

Oy: 65 14.8%
  • iryah

Oy: 6 1.4%
  • irembilisim

Oy: 2 0.5%
  • hyc

Oy: 9 2.0%
  • hero26

Oy: 1 0.2%
  • hecegan

Oy: 3 0.7%
  • emelg

Oy: 8 1.8%
  • dincercan

• Compu19

• bilisimci61 - 2.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • bilisimci61 - 1.çalışma

Oy: 0 0.0%
  • bashcasy

• balance1 - 3.çalışma

• balance1 - 2.çalışma

• balance1 - 1.çalışma

• Aliosman_eser

Oy: 94 21.4%
  • akarayer

Oy: 10 2.3%
  • mnv

Oy: 10 2.3%
  • nazifet

Oy: 2 0.5%
  • ocomert - 1.çalışma

• ocomert - 2.çalışma

• poet - 1.çalışma

Oy: 23 5.2%
  • poet - 2.çalışma

• serkanozen1 - 1.çalışma

• serkanozen1 - 2.çalışma

Oy: 86 19.5%
  • Sound_of_ocean

Oy: 7 1.6%
  • svtufn

• vgm

Oy: 43 9.8%
  • ybilgin - 1.çalışma

Oy: 5 1.1%
  • ybilgin - 2.çalışma

• ybilgin - 3.çalışma

• Kullanılan toplam oy
    440
  • Anket kapatılmış .
herkese teşekkürler. bu yarışmaların devamını bekliyoruz. hediyeleri alınca çocuk gibi sevindim. çok güzel hediyeler.

bugün elime hediyeler ulaştı.....Afiş , 2 kupa bardağı ve 2 tornavida takımı, 1 tanede dvd ....

Ayrıca fotoğraf makinasıda geldi ....Tşrkler...

bashcasy hocam hediyeler ulaştı mı sana, hediyeler hala ulaşmadı bana :( nereye takıldı acaba bu hediyeler...

ben daha alamadım gelen mail de eğer 2-3 gün içerisinde elinizde olmazsa kargonuz bizimle irtibata geçin diyordu ordan iletişime geçelim bakalım :|

bende yazdım cevap gelmeden önce kargoya ben gidip sordum artık okula servisleri yokmuş benim almamı bekliyorlarmış kaç gündür...
hediyeler için tşkler...
bir başka yarışmada görüşmek üzere :lol:

bilisimci61' Alıntı:
bende yazdım cevap gelmeden önce kargoya ben gidip sordum artık okula servisleri yokmuş benim almamı bekliyorlarmış kaç gündür...
hediyeler için tşkler...
bir başka yarışmada görüşmek üzere :lol:

hadi ya demek öğretmene bi darbede onlardan geldi :D

Niyazi SARAL' Alıntı:
Şimdi mesajları okudum, evet anlatım hatası var. Mesajlardan 24 katılmcıya 24 poster gelecemiş gibi anlaşılıyor. Valla bu hatanın kabahati sizin :) Bana Türkçe'yi düzgün öğretememi öğretmnlerin. Özür dilerim.

Posterler sadece sahiplerine gönderildi. Hep böyle düşünmüştük. Şu durumda bile herkese tüm posterleri gönderseydik 8.000 TL olurdu masrafı ki çok anlamlı da olmazdı.

Arkadaşlardan bazılarının "daha büyük asılsaydı" dediğini gördüm ve şaşırdm. Hiçbir görsel hazırlanan orjinal boyutundan farklı basılamaz ve bu boyutun dpi ve dosya formatı ile de doğrudan ilgii vardır. Bunları bilen bir arkadaş anlatırsa iyi olaca. Siz Pazartesi profosyonel bir poster upload ederim dediğimi anlarsınız. A4 boyutunda da poster olmaz. Bunu basan adam A4 boyutunda basar ve hiçbirşey okunmaz.

GAYET ŞIK DURDU BİZİM PANONUN YANINDA... :mrgreen:

Ekli dosyalar

• pano.JPG
    pano.JPG
    130.3 KB · Görüntüleme: 1,607
vgm' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:
Şimdi mesajları okudum, evet anlatım hatası var. Mesajlardan 24 katılmcıya 24 poster gelecemiş gibi anlaşılıyor. Valla bu hatanın kabahati sizin :) Bana Türkçe'yi düzgün öğretememi öğretmnlerin. Özür dilerim.

Posterler sadece sahiplerine gönderildi. Hep böyle düşünmüştük. Şu durumda bile herkese tüm posterleri gönderseydik 8.000 TL olurdu masrafı ki çok anlamlı da olmazdı.

Arkadaşlardan bazılarının "daha büyük asılsaydı" dediğini gördüm ve şaşırdm. Hiçbir görsel hazırlanan orjinal boyutundan farklı basılamaz ve bu boyutun dpi ve dosya formatı ile de doğrudan ilgii vardır. Bunları bilen bir arkadaş anlatırsa iyi olaca. Siz Pazartesi profosyonel bir poster upload ederim dediğimi anlarsınız. A4 boyutunda da poster olmaz. Bunu basan adam A4 boyutunda basar ve hiçbirşey okunmaz.

GAYET ŞIK DURDU BİZİM PANONUN YANINDA... :mrgreen:

DAĞ FARE DOĞURMUŞ :puhaha: :puhaha:

Niyazi Bey teşekkür ederim hediyeleri kargodan gittim aldım 1 haftadır beni bekliyorlarmış bir saat daha geç kalsam iadesi yapılacakmış. umarım gidişinizde bir kırgınlık yoktur.

Yarışmanın ödülleri beklentilerinizi karşılamamış olabilir bu tamamen doğaldır. Fakat bu yarışmanın gerçekleşmesi için elinden gelen yardımı esirgemeyen sayın Niyazi beye karşı böyle bir yorum yapılmış olmasını doğru bulmadığımı belirtmek isterim. Sizlerde bu çalışmaları okullarınız için hiç bir beklentiniz olmadan hazırladığınızdan Niyazi beyi en iyi siz değerli hocalarımın anlaması gerekirdi. Bu yorumlardan ötürü Niyazi bey, forumu terk etme kararı almıştır. Umarım niyazi bey büyüklüğünü gösterir ve bu nahoş olan olayı unutur.

ilk 3 e giren arkadaşların çalışmalarını hiç beğenmedim. nasıl oylama yapılmış böyle

hasari hocama katılıyorum umarım Niyazi Bey bu olayı unutur, umarım unuttururuz... gitmesini bende istemem...

bir pano resmi ile 1 tornavidanın peşine düştünüz ya; helal olsun ; Niyazi bey gitmekte sonuna kadar haklı, düzenlemiş olan etkinliklerin derinliğine bakan ve esas meseleyi gören arkadaşlarımıza kendi adıma mesleğimize kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederim ama bir panonun bir tornavidanın peşine düşenlere ise söyleyebileceğim fazla söz yok, öğrencilerinize ve ülkenize faydanız olsun istiyorsanız önce kişiliğinizi geliştirin.

Dünyanın neresinde gördünüz her katılımcıya ödül gönderildiğini, Meb camiası bize bu kadar değer verdimi hiç. Bırakın tornavida hediyesini , kendi imkanlarımızla okulumuza bir sürü malzeme almadıkmı, önce kendi ortamımıza bakalımda sonra başkalarını eleştirelim.

Gerçekten yazık; şu paylaşımda bulunduğumuz ortamın parasını dahi 1yıldır Niyazi hocam veriyor, oysaki daha geçen yıllarda eğitek bu siteyi kapatmak için uğraşmadımı, gerçekten yazık..

Niyazi beye herşey için teşekkür ediyorum, biz ayakta kendi başımıza da duracağımızı her zaman söyledik ama herşeye rağmen bizi bırakmadı ve devam etti. Tam nedenini bilemiyorum belkide gitme nedeni bu olaydan dolayı değildir belki başka bir sebeb artık her ne ise ama şuan için üzgün olduğumu söyleyebilirim. Bu site devam eder öyle yada böyle ama bundan sonra etkinliklerde size kim laptop alır, projeksiyon alır, tornavida gönderir orasını bilemem.

ghost' Alıntı:
bir pano resmi ile 1 tornavidanın peşine düştünüz ya; helal olsun ; Niyazi bey gitmekte sonuna kadar haklı, düzenlemiş olan etkinliklerin derinliğine bakan ve esas meseleyi gören arkadaşlarımıza kendi adıma mesleğimize kattıklarınızdan dolayı teşekkür ederim ama bir panonun bir tornavidanın peşine düşenlere ise söyleyebileceğim fazla söz yok, öğrencilerinize ve ülkenize faydanız olsun istiyorsanız önce kişiliğinizi geliştirin.

Dünyanın neresinde gördünüz her katılımcıya ödül gönderildiğini, Meb camiası bize bu kadar değer verdimi hiç. Bırakın tornavida hediyesini , kendi imkanlarımızla okulumuza bir sürü malzeme almadıkmı, önce kendi ortamımıza bakalımda sonra başkalarını eleştirelim.

Gerçekten yazık; şu paylaşımda bulunduğumuz ortamın parasını dahi 1yıldır Niyazi hocam veriyor, oysaki daha geçen yıllarda eğitek bu siteyi kapatmak için uğraşmadımı, gerçekten yazık..

Niyazi beye herşey için teşekkür ediyorum, biz ayakta kendi başımıza da duracağımızı her zaman söyledik ama herşeye rağmen bizi bırakmadı ve devam etti. Tam nedenini bilemiyorum belkide gitme nedeni bu olaydan dolayı değildir belki başka bir sebeb artık her ne ise ama şuan için üzgün olduğumu söyleyebilirim. Bu site devam eder öyle yada böyle ama bundan sonra etkinliklerde size kim laptop alır, projeksiyon alır, tornavida gönderir orasını bilemem.

Düşüncelerinize katılıyorum Hocam...

Teşekkürler ÇizgiTagem, hediyelerimi ben de aldım.

Güzel bir yarışmaydı, devamı da olur umarım. Ama bu sadece bir yarışma (küçümsemek adına söylemiyorum- yanlış anlaşılmasın lütfen), niye hala birbirimize laf söylemek için uğraşıyoruz ki, önemli olan paylaşım değil mi, niye bu kadar sorun oldu, anlayamadım :shock:

Arkadaşların ve Niyazi beyin samimiyetine güvenerek küçük bir espiri katmak isteyerek bir yorum yaptım ama işini buralara varacağını doğrusunu isterseniz hiç düşünemedim. Haddimizi aştıysak herkesten özür dileriz. Fakat yöneticiler bu kadar duygusal ve çabuk karar vermemeli diye düşünüyorum.

Aslında iyi sabretti, çoğu yorumları okuduğumda bazı üyelerin nasıl öğretmen olduğuna şaşar insan.
Dilenci gibi davranan, emek sarfetmeden hazıra konan, kimse değer vermezken (niyazi bey sayesinde )değer gördüğünde kendini birşey sanan, kişileri forumdan uzaklaştırmadan. Niyazi bey gibi değerli şahsiyetlerin desteklerini göremeyiz.

Bu başlığı ilk defa okuyorum, forumdan uzun süre uzak kalmıştım. 20 sayfa mesajı bir oturuşta okudum....

Yarışmayı düzenleyen forum yöneticilerine, tasarım yapan arkadaşlara ve en çok da Niyazi beye sonsuz teşekkürler...

bu yarışmada emeği geçen arkadaşlara teşekkürler, ortaya çok güzel çalışmalar çıkmış tebrik ediyorum. izniniz olursa öğrencilerime örnek olarak göstermek istiyorum.

Hepsi birbirinden güzel ve faydalı olmuş herkesin emeğine sağlık teşekkür ederiz (kendim ve öğrencilerim adına)

bu panoları indirdim. sınıfıma büyük boy bastırıp asmak istiyorum. emeği gecenlere çok tesekkür.

Geri