En Güvenilir Hosting Şirketi Hangisi?

Kodla Büyü

rusensahin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
NOT: Bu konu başlığı altında verilen şirket isimleri reklam amaçlı değildir. Sadece bilgi alış verişi içindir.

Arkadaşlar 3 yıldır Websahibi.Com hosting şirketinde domain ve hosting hizmetleri alıyorum. Fakat son bir aydır MEB internet hatlarında Websahibi.Com sunucularında bulunan sitelerin hiçbirine ulaşamıyorum. Bu durumu kendilerine bildirdiğimde MEB ve Telekomla görüşüyoruz bizi filitrelemişler ha bugün ha yarın derken 1 aydır sitelerim Meb internet hatarında açılmıyor. Bu sitelerin arasında okul siteleri olması işi daha da güçleştiriyor benim açımdan.

Şimdi arkadaşalar kendi tecrübelerinize dayanarak önerebileceğimiz hosting şirketi var mı? İnternetten araştırdım biraz ama sizin ne düşündüğünüzde benim için önemli...

hocam ben yıllardır destekhost u kullanıyorum.tavsiye ederim. Sitelerimde bir problem oldumu bir telefonla ulaşabiliyorum.hemen hallediyorlar. server makinesi türkiyede olduğu için de hız ve seoda artıları var.

http://www.centoshost.com 3-4 yıldır bu firmayla çalışıyorum.

Şuan da 20 den fazla sitem bu firma sunucularında barınıyor. Sunucu güvenliği çok sağlam. Herhangi bir atak sırasında anında banlıyor. Çok büyük saldırı olursa sunucu kendini belli bir süre kapatıyor. Bunun dışında kesinti yaşanmıyor.

Joomla, xoops, wp gibi sistemler sorunsuz çalışıyor.

Ayrıca alan adına bile fatura kesiliyor. Türkiyede hiç bir firma alan adına fatura kesemiyor. Tabi bu sebepten dolayı domain fiyatları diğer firmalara göre biraz yükseliyor +kdv vs.

Ayrıca Netdirect Türkiye bayisidir. Sunucu satışı yapmaktadır. Alan adı bayiliğide verebilmektedir.

kebirhost. Sadece teşekkür için yazıyorum. Şeytan kulağına kurşun. Daha önce Bilsanın sunuculurındaydı okul sitemiz. şimdi dediğim gibi kebirhostta. hızı, ücreti ve sorunsuz olması harika.

compu19' Alıntı:
kebirhost. Sadece teşekkür için yazıyorum. Şeytan kulağına kurşun. Daha önce Bilsanın sunuculurındaydı okul sitemiz. şimdi dediğim gibi kebirhostta. hızı, ücreti ve sorunsuz olması harika.

Kesinlikle katılıyorum. Linux hosting olarak 1 numara... :+1:

kebirhostu tek geçerim. 10 tl ye bile host paketi var, bayilik paketini 120 tl ye alabiliyorsunuz, şu an 2 tane bayilik aldım. aynı zamanda birçok müşteri gönderdim kendilerine. tavsiye ederim.

Bende websahibi ile 2 sene çalıştım bir çağrı açardım 1 gün sonra tekrar telden ulaşmam gerekiyordu. 6 aydır www.fsbnetwork.com ile çalışıyorum şu anda çok memnunum sağolsunlar ne zaman istesek ellerinden geleni yapıyorlar. Fiyatlardan gayet iyi arkadaşlar. Tavsiye ederim...

Ben daha önce Türkticaret veya Agora hosting ile çalıştım... ama ikisi ilede farklı sorunlar yaşadım.... şu anda www.vit.com.tr (vital) çalışıyorum.. Çok memnunum. Bana göre en iyi özellikleri bir istekte bulunduğunuzda şirket politikalarına aykırı ise bile bir araştıralım deyip sonra neden yapamadıklarına dair çok ayrıntılı açıklama gönderiyorlar. Çoğu firmada telefondaki adam en ufak hakkınız olan isteklere bile kafaya göre hayır diyebiliyor.

www.natro.com hocam 7/24 anında hizmet alabileceğiniz ve tüm hazır içerik sistemlerini rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şirket. ben yılardır kullanıyorum ve hizmetlerinden gayet memnunum. Kesinlikle tvsiye ediyorum

rusensahin' Alıntı:
NOT: Bu konu başlığı altında verilen şirket isimleri reklam amaçlı değildir. Sadece bilgi alış verişi içindir.

Arkadaşlar 3 yıldır Websahibi.Com hosting şirketinde domain ve hosting hizmetleri alıyorum. Fakat son bir aydır MEB internet hatlarında Websahibi.Com sunucularında bulunan sitelerin hiçbirine ulaşamıyorum. Bu durumu kendilerine bildirdiğimde MEB ve Telekomla görüşüyoruz bizi filitrelemişler ha bugün ha yarın derken 1 aydır sitelerim Meb internet hatarında açılmıyor. Bu sitelerin arasında okul siteleri olması işi daha da güçleştiriyor benim açımdan.

Şimdi arkadaşalar kendi tecrübelerinize dayanarak önerebileceğimiz hosting şirketi var mı? İnternetten araştırdım biraz ama sizin ne düşündüğünüzde benim için önemli...

Anladığım kadarıyla windows hosting ile uğraşıyorsun ve database olarak sql server kullanıyorsun. Bu sorun websahibinde var. Sorunda bakanlığın hostundan kaynaklı çoğunlukla. Hocam http://www.evrenel.web.tr/ işinizi görür. websahibinde benzer sorunları bizde yaşadık. Markum.Net daha pahalıdır ama gerçekten iyidir.

hocam www.ihs.com.tr kullanıyorum yıllardır çok memnunum,fiyatları bana cazip geliyor,destek yönünden de çok yardımcı oluyorlar..Siz detaylı bir araştırma yapıyorsunuz sanırım.En son kararınızı bizimle paylaşırsanız sevinirim.Bizim de bir bilgimiz olur hiç değilse..

eğlence olsun diye site açıyorsanız markuma birşey deme ama eğer ciddi bir projeniz varsa Allah sizi markum dan korusun.

bir sitemin trafik limiti dolmuştu, normalde her yerde suspend edilir site. bunlarda öyle birşey yok, devam...uyarı maili falan da yok!

peki sonra ne oldu yıllık ödediğim host ücretinin 2 katını aldılar benden trafik limiti aştı diye. yemin ederim tam bir kan emicisidir markum. arkadaşlar uyarılarımı dikkate alsınlar.

Türklerde kebirhost iyidir, Melih bey sağolsun ilgilenir her sıkıntıyla ve sayfa.net iyidir. orada da engin bey çok yardımcıdır.

Ama benim tercihim artık yabancı şirketler. çok daha ucuza inanılmaz kaliteli hizmet var. Bunlarda da sıralamam şöyle:

1. Servage.net
2. Hostgator.com

linux hostu olan arkadaşlar boş bir sayfalarına
Kod:
<?php
phpinfo();
?>
yazıp gösterebilirler mi? özellikle kebirhostun php bilgilerini merak ediyorum.

Vallahi ben natrodan şaşmıyorum hocam. Her müşteriye özel bir Müşteri Hizmetleri temsilcisi var. Gece 1de 2 de de arasam anında sorunu düzeltiyolar. Hız oalrak çok iyi. Fiyat olarakta değişik paketleri mevcut.

Centoshost.com Hosting paketlerini incelerseniz diğer firmaların resellerlere verdiği Trafiği hosting paketlerine veriyor.

Ayrıca yukarıda arkadaşımızın belirttiği gibi uçuk fiyatlar istenmez trafik aşımı değerlendirilir gerekirse üst pakete yükseltme yapılır. veya band artırılabilir. Uygunsuz içerikli siteler barındırılmaz tespit edilirse anında haber vermeksizin silinir. İncelemenizde fayda var.

http://www.centoshost.com/linux-hosting.php

Geri