En Çok Memnun Kaldığınız Faz 2 İmajı

Kodla Büyü

ALP_ACELYA

Aktif Üye
Bu konuda çok başlık var. Bi çoğunu inceledim. Yapılan yorumları okudum ama yine de emin olamadım. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız faz 2 imajı hangisi?

asusv' Alıntı:
hem faz1 hemde faz2 için kendim win10'u sıfırdan kurup imaj aldım. Paylaşılan imajlarda kronik arızalar çıkabiliyor.
mersin imajını v4 ünü de indirdim. faz1 de işe yaramaz. faz2 de kullanılabilir.

linkini verebilir misiniz? ben mersinin faz 1 ini kullanıyorum. çok memnunum ama faz 2 için uygun bir imaj bulamadım henüz.

En iyisi kendi okulunuzun ve öğretmenlerinizin ihtiyaçlarına göre kendi kazırladığınız imajdır. Ben öyle yaptım. Gereksiz bütün programları sildim. Gerekli her şeyi ekledim. Boyutu da acronis ile 5gb civarına düşüyor.

Merhaba
Mersin MEB tarafından hazırlanan tahta imajlarına ulaşamıyorum. Sorun bende mi acaba?

mersin win10 v5 imajı

edit: "driver overran stack buffer hatası mavi ekran hatasıyla karşılaşmam sebebiyle farklı bi imaj denemeyi düşünüyorum

Son düzenleme:
Ben faz 2 tahtaları ilk kurduklarında eba dan orjinal imaj indirmiştim onu kullanıyorum üzerine sadece Total 360 security ve toolwiz timefreeze kurdum canavar hiç sıkıntı yaşamadım

Bakanlığın EBAda yayınladığı fatih_11112015 adindaki win8.1 imaj. 15 dakikada kurulun yapıyor. Toplamda 70+ tahtaya kurrum. Sıkıntı yaşayan duymadim.
Eski vs olsa da öğretmenlerin tüm işini görüyor.

Aynen bende vestelin Windows 8.1 imajını kullanıyorum. Biraz eski ama bazı programlarda güncelleme yapıyorum. En azından stabil çalışıyor. Şuana kadar öğretmenlerden şikayet duymadım

Geri