En çok kazandıran reklam firmaları

Kodla Büyü

mehmetaltin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Adsense üyeliğim kabul edilmiyor,onun haricinde tıklama ve gösterimi en yüksek olan reklam firmaları hangileridir?

adsense den gerisi yalan cok firma var ama adsense in 10 da 1 ini ancak alirsin hocam
hic ugrasma

mehmetaltin' Alıntı:
Adsense üyeliğim kabul edilmiyor,onun haricinde tıklama ve gösterimi en yüksek olan reklam firmaları hangileridir?
Adsense Ülkemizdeki çok zeki ! (uyanık) insanlar yüzünden büyük bir ön yargı ile bakıyoruz bize. Bu yüzden çok uğraştırıyorlar ve en ufak bir şeyi affetmiyorlar. Güzel bir projeniz varsa size şunu tavsiye edebilirim; wix.com dan site tasarlayın ve yayınlayın o zaman çok hızlı olacaktır. başarılar.

Hocam eğitim sitem var amacım her yıl artan domain ücretini çıkarmak sadece...

wordego ve reklamport nasıldır acaba?

yandex piyasaya sağlam bir giriş yapmadıkça durum sıkıntı. andsense gerekli gereksiz reddediyor projeyi. üstelik kendi kapsayıcı başlıkları tam olmasına rağmen.

wordego ve reklamport nasıldır acaba?[/quote]
Günlük hitiniz düşükse Wordego pek mantıklı değil. Ben 1 hafta denedim. Adsense'nin 1 tıklamada verdiğini bir günce veriyor.
Reklamportu bilmiyorum.

Adcash var fena değil. Deniyorum şu anda.

mehmetaltin' Alıntı:
Adcash nasıl hocam 5k var benim sitede 10-20 tık
Hocam,

Adcash hem tıklama hemde gösterim başına ücret ödüyor diye biliyorum. Ayrıntılı bilgim yok. Şu anda deneme aşamasındayım. Bildiğim Avro üzerinden ödeme yapıyor. Ödeme eşiği 100 Avro.

wordego ve reklamport nasıldır acaba?[/quote]
hocam anasayfada banner kısmına yıllık reklam vermek istermisiniz ? hiç adsense ile uğraşmadan ? özelden konuşalım ilgilenirseniz

Geri