En çok hangi bilgisayar oyununu oynuyorsunuz??

Kodla Büyü
Evli ve 3,5 Çocuk babası olarak oyun oynamaya nasıl vakit bulabiliyorsunuz, size imreniyorum. :)
kafamı kaşıyacak vaktim yok.
Çoluk, çocuk uyuduktan sonra günde 1-2 saat uyku öncesi kendime vakit ayırıyorum ben :) Bazı günler bu vakti oyun oynamaya ayırıyorum :)

Mobilde hangi oyunları oynuyorsunuz arkadaşlar? Oyun sektöründen çok uzak biri olarak bazen yarım saatte olsa vakit öldürmelik oyun oynamak istiyorum. Vurdulu kırdılı olmayan oyun tavsiyelerinizi alabilirim :)

Assassin Creed serisinin bende yeri ayrı. Her oyununu mutlaka oynayıp bitirmeye çalışıyorum.

Ori'nin oyunlarını aldım oynadım kafa dağıtmalık güzel bir seri. Yaz tatilinde ben bitiremedim ilk oyunda yarıya geldim ama benim oğlan bitirdi. 2.'yi kurmadım. Uruz'u alacağım indirime girsin de hele. 2 kez girdi gerçi almadım steam indirim yapar mı bilmiyorum bana bu sebepten.

Değerli hocam yıllar yıllar önce oynardım. İndirebileceğim bir link var mı acaba? Çok sevinirim.
Bir ara steam de age of serisi indirime girmişti. 3'ü bir arada paketi çok sevdiğim için satın almıştım.
Age of Empires: Definitive Edition - 10,54 TL
Age of Empires II: Definitive Edition - 28,26 TL
Age of Empires III: Definitive Edition - 18,00 TL
Toplam 56,80 TL

Şimdi ise
Age of Empires: Definitive Edition - 56,25 TL
Age of Empires II: Definitive Edition - 56,25 TL
Age of Empires III: Definitive Edition - 32,00 TL
yazıyor ayrı ayrı.

Vakit bulursam oynayacağım aşağıdakileri ama olmuyor maalesef.
upload_2021-11-11_0-12-42.png

Birazda epicgames'te var. Özellikle GTA V ücretsiz vermişti sömürmüştüm.

Son düzenleme:
Super Mario. En son kaç yıl oldu oynayalı hatırlamıyorum bile. Atariyle oynardık, hah... Bence en güzel oyun.
Animasyonu da çıkacakmış. :cool:

Sadece cs:go, 1.5 ve 1.6 sürümlerinde beri... Başka oyun denemek istesem bile indirirken sıkılıp vazgeçiyorum :)

Geri