Eminevim sistemine katıldım

Kodla Büyü
Önümüzdeki ay evimin parası teslim edilecek daha önce 1 ev 1 araba almıştım problem çıkmamıştı sadece deprem sigortası istemişlerde. şimdi hem deprem hem konut sigortası istiyorlar onu da kendi firmalarından yaptırmamı istiyorlar. Daha önce organizasyon ücretinin neden yükseldiğini sordum ipotek vs gibi masrafları eminevim karşılamaya başladı dediler. Sebebini sordum başka sigorta şirketleri eksik sigorta yapabiliyorlarmış. Dikkatli olun girecekseniz girmeden önce neyi sizin ödeyip neyi onların ödeyeceğinizi iyice kesinleştirin. Benim güvenim azaldı sanki yolmaya çalışıyorlar diye düşünmeye başladım. Girecek olan arkadaşlara duyurulur.

Faize faiz demeden nasıl bu paraları cukkalarız hmmm. Bir düşünelim...

Yeni bir sistem buldum arkadaşlar. Şimdi siz paraları bana veriyorsunuz peşinden. Biriken paralarla ben ev alıp kiraya verip kâr edeceğim. Kârlardan da size pay dağıtacağım. Getirdiğiniz her eş-dost için de size komisyon vereceğim. Çok getiren çok kazanır. Hangi evin sizin olduğunu düşünmenize gerek yok. Evlerin tüm vergisi, bakımı vs benden. Hadi yine iyisiniz. Arada bir sizi 5 yıldız otellerde filan toplantı ayağına çağırır yıldız güneş dağıtırız ünvanları. Evet ilgilenenleri sıraya alayım. Sistemin adı evbank.

Yeni bir sistem buldum arkadaşlar. Şimdi siz paraları bana veriyorsunuz peşinden. Biriken paralarla ben ev alıp kiraya verip kâr edeceğim. Kârlardan da size pay dağıtacağım. Getirdiğiniz her eş-dost için de size komisyon vereceğim. Çok getiren çok kazanır. Hangi evin sizin olduğunu düşünmenize gerek yok. Evlerin tüm vergisi, bakımı vs benden. Hadi yine iyisiniz. Arada bir sizi 5 yıldız otellerde filan toplantı ayağına çağırır yıldız güneş dağıtırız ünvanları. Evet ilgilenenleri sıraya alayım. Sistemin adı evbank.
Aman hocam seneye seni dubaide görmeyelim. ;)

Geri