Elveda Bilgisayar Merhaba Elektronik

Kodla Büyü

formator2006

Aktif Üye
arkadaşlar çok şükür kurtuldum şu formatörlük belasından, artık hayatımı acaba ne oldu ne olacaklarla beklemicem. artık elektronik öğretmeniyim :)

Hayırlı olsun hocam. Galiba Elektronik çıkışlı iken Bilişime atanmıştınız ve asıl alanınıza döndünüz.
Elektronik bölümü daha çok EML-Teknik-Anadolu Teknik Liselerinde olduğu için fazla sıkıntı çekmezsiniz. Bilişim bölümü Ticaret-Kız Meslek ve ÇPL lerde de mevcut, idareciler meslek lisesi mantığını pek bilmiyor sorun çıkartıyor.

TEF çıkışlıyım ama hem hizmet puanımın düşük, hem de meslek liselerinde BT öğretmeni açığı çok az. Bir süre daha ilköğretimde çalışmak zorunda kalacağım.

fahrican' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam. Galiba Elektronik çıkışlı iken Bilişime atanmıştınız ve asıl alanınıza döndünüz.
Elektronik bölümü daha çok EML-Teknik-Anadolu Teknik Liselerinde olduğu için fazla sıkıntı çekmezsiniz. Bilişim bölümü Ticaret-Kız Meslek ve ÇPL lerde de mevcut, idareciler meslek lisesi mantığını pek bilmiyor sorun çıkartıyor.

TEF çıkışlıyım ama hem hizmet puanımın düşük, hem de meslek liselerinde BT öğretmeni açığı çok az. Bir süre daha ilköğretimde çalışmak zorunda kalacağım.

evet fahri hocam elektroniğe döndüm. çok sıkılmıştım bu formatörlük belasından. bide üstüne fatih eğitmenliğine aldılar resen. yeter artık :))))

konyada 27 puanla bir arkadaş güzel bir okula geçti..

hayırlı olsun hocam, sanırım adanada alan değiştirdiniz hangi okuldan hangi okula geçtiniz öğrenebilirmiyim? (özelden de yazabilirsiniz).
Ayrıca, bende elektronik çıkışlı bilişimciyim, elektroniğe geçersem daha sonra tekrar bilişime geçme şansım olur mu?

çağrıbey (anadolu sağlık meslek ) lisesinden karşıyaka endüstri meslek liseisne hocam.

ikinci husus ise bu bakanlıkta her şey olur. yarın elektronik öğrt. fazla var diyipte her kesi formatör yaparlarsa neden olmasın :)

formator2006' Alıntı:
çağrıbey (anadolu sağlık meslek ) lisesinden karşıyaka endüstri meslek liseisne hocam. okulumuz bu sene sağlığa geçtide hocam

ikinci husus ise bu bakanlıkta her şey olur. yarın elektronik öğrt. fazla var diyipte her kesi formatör yaparlarsa neden olmasın :)

cagdas' Alıntı:
hayırlı olsun hocam, sanırım adanada alan değiştirdiniz hangi okuldan hangi okula geçtiniz öğrenebilirmiyim? (özelden de yazabilirsiniz).
Ayrıca, bende elektronik çıkışlı bilişimciyim, elektroniğe geçersem daha sonra tekrar bilişime geçme şansım olur mu?

Branş değişikli için tek hakkınız var. Ben bunu beğenmedim, şu olsun. 2 gün sonra yok ya bu da iyi değil eskisi olsun olmuyor. :oops:

En azından birimiz kurtuldu. Adına sevindim hocam. Artık buraya bizim dertlerimizi dinlemek icin gelirsin

dorian' Alıntı:
cagdas' Alıntı:

Branş değişikli için tek hakkınız var. Ben bunu beğenmedim, şu olsun. 2 gün sonra yok ya bu da iyi değil eskisi olsun olmuyor. :oops:
:lol: 2 günde bir değil tabi ki hocam. hani olurda yerdeğiştirmemiz gerekirse tekrar alan değişikliğine başvurabilirmiyiz demek istemiştim :)

formator2006' Alıntı:
çağrıbey (anadolu sağlık meslek ) lisesinden karşıyaka endüstri meslek liseisne hocam.

tekrar hayırlı olsun hocam, adınıza sevindim :)

cagdas' Alıntı:
formator2006' Alıntı:

tekrar hayırlı olsun hocam, adınıza sevindim :)

darısı başınıza hocam en yaın zamanda

Hayırlı olsun hocam, ben de asıl branşıma, elektroniğe geçecektim, hizmet puanım yüksek ancak ilde hiç elektronik açığı yoktu, bir süre daha bekleyeceğim. Aslında bilgisayar ders saatinin az olması benim işime geliyor, çünkü 2. işim var ancak bu branştan çok sıkıldım. Siz kurtulmuşsunuz, tekrar hayırlı olsun.

hocam hayırlı olsun ama arkadaşın da dediği gibi kurtuldum demeniz pek hoş olmamış,Allah aratmasın demek daha iyi sanki.
tekrar hayırlı olsun :)

kurtulmuş tabi ya. artık bu branş en çekilmez halini aldı. tamirci olduk çıktık. bir de bir sorunu çözemedin mi bak sen seyre. hiçbir şey bilmiyormuşsun bakışları daha önce yaptıklarını bile siliyor. herşeyden anlamak zorundayız sanki. hayırlı uğurlu olsun hocam. bence en iyisini yapmışsın.

Bu branştan kurtuldum diyebilecek kadar rahatsak bu siteyi de dertlerimizi de bize bırakın lütfeeeeeeeennnn

gokhanlafci' Alıntı:
Bu branştan kurtuldum diyebilecek kadar rahatsak bu siteyi de dertlerimizi de bize bırakın lütfeeeeeeeennnn

yahuu arkadaşlar lafı yanlış anlamayalım lütfen, yukarda yazdığımı okuyun lütfen. sıkıntımız formatörlük çıkmazı

formator2006' Alıntı:
gokhanlafci' Alıntı:

yahuu arkadaşlar lafı yanlış anlamayalım lütfen, yukarda yazdığımı okuyun lütfen. sıkıntımız formatörlük çıkmazı
Hocam arkadaşlar biraz hassas dönemdeler sanırım,malum yeni sistem falan.
size tekrar hayırlı olsun,başarılar,darısı da başımıza hayırlısı ile :)

Geri