Elinde ASP Okul skripti olan yok mu?

Kodla Büyü

SilverMan

Aktif Üye
Merhaba,
Sonunda 300 YTL verip yazdıracağız galiba. Okul müdürümüz hadi deyip duruyor..
İyi akşamlar..

Gezgin-®' Alıntı:
Asp şart mı ?

Joomla ile başlayınız ?

Dün başladım ; www.olurkkio.k12.tr

Yetmez mi bir okul için ?

Aslında yeter tabii ama okullara yönelik yapılan bu skriptler hem bir profesyonelin eli değmiş oluyor. Hem de okullara yönelik oluyorlar. Tabii mutlaka üzerinde değişiklikler yapmak gerekiyor. Ben bir ASP programcısıyla ücreti mukabilinde anlaştım ama örnek bir ana sayfa hazırlamam gerekiyor. Sonra güncellemesi çok zor. Skriptle olursa ilgili öğretmenler rahatlıkla haber girebilirler.
Joomla ile yaptığınız çalışma bitince paylaşacak mısınız?

İyi çalışmalar..

Joomla bölümünde ben bir çok eklenti sundum. Onları kullanırsanız istediğiniz gibi bir web sayfası yapabilirsiniz. neden 300 ytl yabancıya veresiniz; siz yapın joomla ile 300 ytl siz alın ?

şimdiye dek onlarca joomla sayfa yapıp; sattım, siz neden yapmayasınzı

Gezgin-®' Alıntı:
Joomla bölümünde ben bir çok eklenti sundum. Onları kullanırsanız istediğiniz gibi bir web sayfası yapabilirsiniz. neden 300 ytl yabancıya veresiniz; siz yapın joomla ile 300 ytl siz alın ?

şimdiye dek onlarca joomla sayfa yapıp; sattım, siz neden yapmayasınzı

Merhaba;
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Ancak benim buna pek vaktim olmuyor. Daha çıok donanım işlerini seviyorum. Oturup kod yazmak bana göre değil. Joomla'yı hep duyuyorum ama içeriğini hiç araştırmadım.
Belki biraz uğraşı ve araştırmayla yapabilirim ama dediğim gibi buna vaktim yok, isteğim de..

İyi akşamlar..

sayın hocam joomla ıle sayfa yapıp satmıs ama reklamını yaprıgı sayfanın durumunu gormemıs herhalde sayfada orta ksımdakı resımler tasmıs aynı sekılde alt bannerdada tasma var ie 7

benim kendi yazdığım php dilinde okul sitesi var isteyene verebilirim.
özelliklerine gelince sınınrsız sayıda haber , duyuru ve link ekleme.
modul ekleme.
üst ve sol menüyü istediğin gibi düzenleme.
yönetim paneli.
template desteği.
çoklu dil desteği.

Geri