Elimde 100 lerce Yazıcı ÇİP resetleme yazılımı var.

Kodla Büyü
Hocam acil yardım linkler ölü zannedersem.Elinizde samsung ml2251 n çip reset programı var mı.Karne basıcaz ikiside bitti doldurduk yazdırmıyorlar.

hocam bizim okula bağış gelen bir makina var..
Lexmark c782... buna bildiğin bir çözüm var mı???

yeek1978' Alıntı:
Hocam acil yardım linkler ölü zannedersem.Elinizde samsung ml2251 n çip reset programı var mı.Karne basıcaz ikiside bitti doldurduk yazdırmıyorlar.
hocam kusura bakmayın biraz geç oldu ama elimde yok.

çok teşekür ederim.
proğramın kullanımı konusunda hiçbir bilgi yok.
proğramda hangi menüye tıklarsam error ,,şeklinde aynı hatayı veriyor

sizin vermiş olduğunuz ServiceTool_V1074MP258 var.bunu denedim.yazıcıyı açtım.bilgisayar bağladım.proğramı çalıştırıyorum.hangi menüye tıkladıysam aynı hatayı veriyor.ben canon mp270 de uğraştım.brother dcp 7055 bu farklı bir proğramsa 270 de de kullanılıyorsa bunuda denemek isterim.link verirseniz denerim

epson p50 ve r300 cihazlarım var kartuşlarım dolu olduu halde kartuş boş uyarısı verdiği için yazıcıları kullanamıyorum sıkıntılı bi durum yardım ederseniz çok sevinirim

UTAX CD 1028 VARSA SEVİNİRİM ÇOCUKLARDA SEVİNİR YAZICI OLARAK KULLANAMIYORUM MAKİNEYİ SADECE FOTOKOPİ ÇEKİYORUM

HP C4180
bu yazıcı için kartuş reset yazılımı lütfen.
Az kullanılmış bir arkadaş hediye etti.
siyah kartuş hata veriyor.
Not :kartuşluları severim uğraşmayıda severim.
E YANİ
:oops:

slm dostum bana SAMSUNG ML-216x SERİSİ YADA ML-216xW YAZICI ÇİPİ RESETLEMEM LAZIM NASIL YAPACAĞIMI ÖZELDEN ANLATABİLİRMİSİNİZ TŞK.

İyi çalışmalar sayın hocam,
Elinizde aşağıdaki yazıcı için çip resetleme yazılımı varsa gönderebilir misiniz?

model name : ML-2160 SERİES
MACHİNE SERİAL NUMBER : Z7DNB8GDBB00BWP
SERİAL NO : CRUM-131111B2448
FİRMWARE VERSİON : V1.01.02.00 09-09-2013
ENGİNE VERSİON : V1.00.12
SPL VERSİON : V5.53 07-22-2011

mail: yalcinbayrakci@gmail.com

Samsung ML-2165 Mono laser yazıcı için v.1.01.01.05 bende istiyorum teşekkürler

Geri