Elimde 100 lerce Yazıcı ÇİP resetleme yazılımı var.

Kodla Büyü
Banada samsung ml-2165 lazım. Arkadaşların dediği gibi tek link olması daha mantıklı gibi. Yinede ellerinize sağlık

adalim' Alıntı:
msconfig' Alıntı:
Arkadaşlar elimde 100 den fazla modelin yazıcı çip resetleme yazılımı var. Samsung, canon,hp,epson,xerox markalarına ait.Çip resetlemenin nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.Nasıl resetlendiği hakkında lütfen soru sormayın sizi bilgilendiremem.Ama istediğiniz yazıcının marka ve modelini ve versiyonunu tam olarak yazarsanız özelden size gönderirim.Siz isteğinizi buraya yazın ben size özelden göndereyim.Yanlış anlamayın hiçbiri için ücret istemiyorum.Ben yıllardır bbnetten faydalanıyorum benim de size bir katkım olsun istedim.

Katkın olsun istiyorsan tek link yap vatandaşlar yararlansın. Ne tek tek uğraştırıyorsun milleti.

:++:

alpago' Alıntı:
ben size vereyim o zaman tek link bazı samsung ve xerox fix firmware lerini. eğer programda bulunan seçeneklerdeki yazıcı modeli ve yüklü yazıcı firmware uyuyorsa programda yazıcı serinosu girip usbprns2.exe programıyla oluşturulan firmware i yazıcıya yüklüyorsun. aman dikkat edin yazıcı modeli ve doğru firmware olsun ve de firmware yükleme konusunda bilginiz olsun. eğer yanlışlık yaparsanız mesuliyet kabul edilmez. ayrıca fix firmware yükledikten sonra toner üzerindeki çipi çıkarın veya üzerini bantla örtün. artık toneri her zaman %100 dolu gösterecektir. nezaman silik yazmaya başladı o zaman doldurabilirsin.
http://narod.ru/disk/45157403001.d8e57e ... l.zip.html

Teşekkürler hocam :+1: Diğer markaları da alabilirsek ne güzel olurdu...

Samsung ml-2165
hp 1102

Hocam verdiğiniz linkte bunlar yok sanırım. Yollayabilirseniz çok ikram olur. Şimdiden teşekkürler...

Aslında hepsini tek linkten paylaşabilirsen senin içinde kolay olur. bizde elimizde bi arşiv bulundurmuş oluruz.

msconfig' Alıntı:
Arkadaşlar elimde 100 den fazla modelin yazıcı çip resetleme yazılımı var. Samsung, canon,hp,epson,xerox markalarına ait.Çip resetlemenin nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.Nasıl resetlendiği hakkında lütfen soru sormayın sizi bilgilendiremem.Ama istediğiniz yazıcının marka ve modelini ve versiyonunu tam olarak yazarsanız özelden size gönderirim.Siz isteğinizi buraya yazın ben size özelden göndereyim.Yanlış anlamayın hiçbiri için ücret istemiyorum.Ben yıllardır bbnetten faydalanıyorum benim de size bir katkım olsun istedim.

Sayın msconfig samsung ml-2165 istemiştim gönderememişsiniz herhalde elinizde yok mu acaba

adalim' Alıntı:
msconfig' Alıntı:

Katkın olsun istiyorsan tek link yap vatandaşlar yararlansın. Ne tek tek uğraştırıyorsun milleti.

evet böylesi daha iyi olurdu hocam. varsa elinde Epson AcuLaser MX14 yazılımı gönderirsen sevinirim hocam

istekte bulunan arkadaşlara program gönderildi mi acaba ?

oki b430 çip reset programı elinde olan varsa gönderebilir mi ?

hocam banada hp yazıcıların lazım gönderirseniz sevinirim..

Geri