Elektroy Programı na soru girilmesi?

Kodla Büyü

sekiz

Aktif Üye
arkadaşlar Elektroy programı kullanıp programa soru giren arkadaşlar varsa paylaşımlarınızı bekliyorum

hocam site haricinde kendisi soru hazırlayan arkadaşlar paylaşımda bulunursa memnun olacağım......

ELEKTROY Kullanıcılarına duyurulur:
Elektroy programından ELEKTROY'un lisanslı sorularını,Soru Bankası Menüsünden,programın içine yükle butonuna tıklayarak, yükleyebilirsiniz....

Bunun için Elektroy un programını kurmamız gereklimi hocam. Site arayüzünde "soru bankası" menüsü yok.

sekiz' Alıntı:
Elektroy programından ELEKTROY'un lisanslı sorularını,Soru Bankası Menüsünden,programın içine yükle butonuna tıklayarak, yükleyebilirsiniz....

Hocam programı indirip kurdum. Soru bankasından 5. sınıftan test kaydettiğimde eft uzantılı dosya çıktı,
yükle dediğimde ise birşeyler indi ama nereye indi ve nasıl açacağım.

sezginozturk' Alıntı:
sekiz' Alıntı:

Hocam programı indirip kurdum. Soru bankasından 5. sınıftan test kaydettiğimde eft uzantılı dosya çıktı,
yükle dediğimde ise birşeyler indi ama nereye indi ve nasıl açacağım.

Hocam kurulum yaptıktan sonra yükle dediğiniz de sorular programın içine otomatik olarak iniyor, ayriyeten kaydetmenize gerek yok....
Test uygulama sayfasına gittiğinizde yüklenen testleri oradan uygulayabilirsiniz...

Sorular için programı kurdum. Sistem sıkıntılı.
İlk görünce; yaşasın çocuklar için bir sürü pdf formatında yeni ve orjinal testlerr buldum diye sevinmiştim ama kof çıktı diyebilirim. İyiki Revouninstaller var :D
yinede sekiz arkadaşa teşekkürler.

sezginozturk' Alıntı:
Sorular için programı kurdum. Sistem sıkıntılı.
İlk görünce; yaşasın çocuklar için bir sürü pdf formatında yeni ve orjinal testlerr buldum diye sevinmiştim ama kof çıktı diyebilirim. İyiki Revouninstaller var :D
yinede sekiz arkadaşa teşekkürler.

Hocam lisanslı soruları kullanabilmeniz için programın içinde tanımlı elektroy kumandası olmalıdır,
eğer elektroy seti kullanmıyorsanız, programa başka kaynaklardan test hazırlama sayfasını kullanarak testler ekleyebilirsiniz ve elektroyu soru bankası olarak kullanabilirsiniz...

Geri