Elektronik öğretmenliğine geçiş hakkımız var mı?

Kodla Büyü

rumuz19

Aktif Üye
Arkadaşlar Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunuyum Elektronik öğretmenliğine geçiş hakkımız var mı? Mebbiste tüm branşlar bana açık gözüküyor. Bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.

Ben BÖTE mezunuyum bana da açık gözüküyor. Hocam çünkü orası herkese açık gözüküyor :D Tüm branşların listesi o :D

İlk atamada hem bilgisayar hem elektronik öğretmenliğini tercih edebiliyor muydunuz hocam. Bence cevap bu soruda gizli.

rumuz19' Alıntı:
Arkadaşlar Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunuyum Elektronik öğretmenliğine geçiş hakkımız var mı? Mebbiste tüm branşlar bana açık gözüküyor. Bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.

il memi aradım. lisans düzeyinde ne yazıyorsa o diyor. ama gene bi araştırılabilir bu konu. öğrenci işlerinden de net bir cevap alamadım. eğer yan alanımızın elektronik olduğuna dair bir belge alırsak. bu işimizi görebilir. ben öğrenci işlerini aradım.telefon biraz hışırtılıydı bişey anlamadım ama galiba yok yan alanınız dedi sende sorarmısın pazartesi günü mezun olduğun öğrenci işlerine?

ya ben elektronık mezunuyum ama bana neden heryer acılmıyor

Ekli dosyalar

• asd.JPG
    asd.JPG
    135 KB · Görüntüleme: 976
bende neden tek tas felan cıkmıyor benım durumumda olan varmı

hocam sizde yan alan var. ya da yüksek lisans. bende mezun olduğu okullar combobox ı yok

mfacil' Alıntı:
ya ben elektronık mezunuyum ama bana neden heryer acılmıyor
Hocam sizde mezun olduğu okul bölümü var. O bende çıkmıyor. Direk Kılavuzda belirtilen önceliğe göre geçmek istediğiniz branş yazıyor. Enteresan!!!

bende anlamadım ılı arıcam pazartesı ve ona gore basvuru yapıcam

mfacil' Alıntı:
bende anlamadım ılı arıcam pazartesı ve ona gore basvuru yapıcam
Bende elo mezunu bilişimciyim. Benim ekranda sizinki gibi. Sadece mezun olduğumuz alana geçebiliyoruz. Klavuza aykırı bir yanlışlık varmı bilmiyorum. İlçe yada İl atamaya sorun isterseniz.

Arkadaslar çok dikkatli olun. Alan il disi alan degisikligine başvurduğumda
Radyo televizyon açıldı sadece ama il reddetti.
80 sayılı çizelgede yokmuş.
Ama kaynak okullar listesinde gözüküyor
Anlamadım gitti

elektronike geçmek isteyen bilişimcilerden herhangi bir sonuç elde eden varmı ben fakülteden herhangi bir sonuç elde edemedim.

Geri