elektronık bolumu derslerı

Kodla Büyü

adiyif

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaslar malumunuz alan degısıklıklerı ıle atanan arkadaslarımız var benım gıbı elınde ders notlerı ,sorular vs olan arkadaslar paylasabılırlerse memnun olurum

Bilişim teknolojileri öğretmenlerinin bulunduğu ve paylaşım yaptığı bölümde elektronik alan dersleri materyali aramak?

adiyif' Alıntı:
arkadaslar malumunuz alan degısıklıklerı ıle atanan arkadaslarımız var benım gıbı elınde ders notlerı ,sorular vs olan arkadaslar paylasabılırlerse memnun olurum

öküz öldü ortaklık bozuldu hocam... tüh tüh tüh ne güzel de paylaşımlarda bulunan bi arkadastı yaa :))

hocam öyle demeyin. birçok elektronik öğretmeni sitenizi takip ediyor.

adiyif hocam. bi dünya ders var. hele bir gidin hangi dersleri vereceklerse ona göre istekte bulunursunuz.

elektroniğe geçen arkadaşlara hayırlı olsun bu arada. aramıza hoşgeldiniz

cyln' Alıntı:
adiyif' Alıntı:

öküz öldü ortaklık bozuldu hocam... tüh tüh tüh ne güzel de paylaşımlarda bulunan bi arkadastı yaa :))
yazdıklarınızdan bırsey anlamıs degılım arkasında bırseyde aramıyorum.eger benım paylasılarım ıle ılgılı bır sorununuz varsa onu acıkca belırtebılırsınız .bu arada paylasım yapmadıgımı ıma etmek ıstıyorsanız sunu soyleyebılırım burda alenı bır paylasım yapmamıs olabılırım ama bu bıldıgım konularda yardımcı olabılecegımı dusundugum konularda ozel mesaj ıle yardımcı olmadıgım anlamına gelmez sanırım ıyı aksamlar.

izmitlii' Alıntı:
hocam öyle demeyin. birçok elektronik öğretmeni sitenizi takip ediyor.

adiyif hocam. bi dünya ders var. hele bir gidin hangi dersleri vereceklerse ona göre istekte bulunursunuz.

elektroniğe geçen arkadaşlara hayırlı olsun bu arada. aramıza hoşgeldiniz
sayın hocam tesekkur ederım .10 yıllık bılısım teknolojılerı ogretmenlıgınden sonra bıraz sancılı bır donem benı beklıyor umarım yardımlarınızı esırgemezsınız

niye öyle düşünüyosunuz hocam. merak etmeyin yavaş yavaş alışırsınız. zor olacağını da sanmıyorum. yardımım donunursa ne mutlu bana. her zaman buralardayım ulaşırsın..

Geri