Elektrik ve Doğalgaz fiyatlarına %9 düzenleme geldi.:)

Kodla Büyü
Enflasyon düşük bu ülkede yılda en az iki kere gaz ve elektrik zammı yapılıyor. Ama enflasyon nedense hep düşük. Balon ekonominin balon yöneticileri.

volkankey' Alıntı:
şakşakçılar gelir şimdi bunu da savunur
Aynen öyle şakşakçılar gelir şimdi bunu da savunurlar. Ekonominin yüzde 7 olduğu ülkemizde doğalgaza elektriğe yapılan zam her yıl yüzde 15'in altında olmuyor. Ulaşım araçlarına, ekmeğe yapılan zaman yüzde 15 fakat enflasyon sadece yüzde 7

Allah'tan zam yapmamışlar da "düzenleme" yapmışlar! :-1:

Hadi zam yaptın konuşurken utan bari be. AB deki en düşük fiyatmış. Bi kızarsın yüzünüz AB deki içler acısı maaşlarınızı da söyleyiverin bari

Türkiyede hayat pahalılaşıyor. maaşıma yılda 100 lira civarı net zam aldım. 50 lira kiraya diğer 50 lirada elektrik ve doğalgaza rahat gidicek. ya diğerleri...Herşey bi yana allah tek maaşla, hele hele asgari ücretle geçinmeye çalışanların yardımcısı olsun.

Adamların maaşları emeklilikleri 10 numara. Yüzde 9 ZAM onlara göre sadece düzenleme demektir.

tabi 400 milyon dolara uçak ve tamamen GEREKLİ olduğu için yeni bir köşk yapıldı. Parası çıkmalı bir yerden :)

Hort yapilacak başlık mı bulamadınız? Sabah sabah başlığı görünce geriliyor insan.

Güzel duzenlemisler...seçime 10 gun kala böyle duzenliyorlarsa, seçim sonra kadar m bilir daha ne düzenleneceğiz .

Sizin bildiğinizi başkasının bilmesiyle ne maksat arıyorsunuz? Hele ki bu siyasi meselelere dairse bundan bir netice elde edemezsiniz. İçinde evladının yandığı şu günlerde kimsenin ayağına kösteklemeye çalışmayın...

Bu haberi hortlatan arkadaşın provokatör olduğunu düşünüyorum,
Başka bir art niyetli arkadaşın "şakşakçılar gelir" söylemini de bu foruma yakıştıramıyorum.
Bu tür kelime oyunları sizlere "iticilik" dışında bir şey kazandırmaz.
Admin arkadaşların bu tip arkadaşları uyarması gereklidir.

Geri