Elektrik Sorunu....

Kodla Büyü
bu arada prosedür olarak ne yapabileceğimi soruyorum...yani bilgisayarları ne yapmam gerekiyor?

Hocam aynı problem şuan benim başımda. Hık demiş burnundan düşmüş sanki.
Ben datatekniği arayıp elektrik panosunda önceden beri problem olduğunu ve 9 bozuk bilgisayarın bu sebeple yanmış olabileceğini söyledim.
Hemen hem elektrik hem de power supply için kayıt tuttular. Ama elektrikçi bir türlü gelmiyordu. Günlerce aradım en sonunda NRJ firmasının (elektrikçinin) telefonunu buldum. Onları da defalarca aradım ve nihayet ekimin ilk haftası gelip problemi çözdüler.
9 bozuk power supply ise hala beklemede. Bu sebeple sınıfta doğru dürüst ders işleyemiyorum bile.
Siz en iyisi ilgili firmayı arayıp durumu aktarın ve önce elektrik probleminin çözülmesini isteyin. Umarım sizi de benim kadar bekletmezler.

bekleteceklerini biliyorum o yüzden elektrik sorununu kendim çözdüm gibi... ama 5 bilgisayardan hiç umudum yok..bu dönem biter herhalde...ben asker öğretmenim zaten kendi okulum değil artık idare edeceğiz..gerçi okul devletimin okulu bu düşüncede yanlış ben giderim bir başkası gelir ama en azından sorun çözülür bu sene

hocam bu problemlerin olabilceğinden seminer döneminde bahsettik ve yetkili kişiye bu soruları sorduğumuzda verdiği cevap bizi aramanız gerekiyor ama 1 yıl olmasına rağmen elektrik ve data kabloları yapılmadı biz de mecburen kendimiz yaptırdık...

Arkadaşlar niye kendiniz uğraşıyorsunuz, arayın yetkilileri, gelmiyorsa tutanakla İl MEM'e bildirin durumu. Ondan sonra İl MEM gerekeni yapacaktır. Bakanlığa kadar gider bu olay.
Herşeyin 3 yıl garantisi var, siz 1. yılda garantiyi sonlandırmak mı istiyorsunuz? Başınızı ağrıtırlar sonra.

Geri