*El-Derman(Bütün Arşiv)*

Kodla Büyü
hocam ben format sonrası gerekli programları indirdim. 7 part halinde. ama sıkıştırılmış dosyaları açarken tanımlanamayan arşiv sonu diye bir tanı mesajı veriyor winrar. bunun sebebi nedir. bilen varsa bana bir söylesin.. o kadar indirdiğim boşunamı gitti yoksa

msalep' Alıntı:
hocam ben format sonrası gerekli programları indirdim. 7 part halinde. ama sıkıştırılmış dosyaları açarken tanımlanamayan arşiv sonu diye bir tanı mesajı veriyor winrar. bunun sebebi nedir. bilen varsa bana bir söylesin.. o kadar indirdiğim boşunamı gitti yoksa

Bir parçayı eksik vaya yanlış indirmiş olabilirsiniz tüm parçaların boyutlarını kontrol edin eksik gordugunuz parçayı yeniden indiriniz.

ya zaten sınırlı internet kullanıyoruz. neyse hayırlısı 4. partta sorun var tekrar indirdik sorun halloldu teşekkürler..

kafadar' Alıntı:
ARKADAŞLAR INDIRMEYIN BOŞUNA COGU VIRUSLUDUR. BEN DENEDIM
çamur atmak ne kadar kolay ya nerde buldun virüsü ben o kadar tarattım bulamadım ve o kadar çok insan indirdi bulamadı sen mi buldun...
virüs olarak algılanan sadece El-Derman serisinin keylogger AIOsudur ki o paylaşımın kendisi de zaten keylogger olduğu için normaldir, ama siz taramayı scannerla yapıyorsunuz galiba...

Geri