#ekşisözlükkapatılsın

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

cbsrkn

Aktif Üye
öğretmenlik mesleğine hakaret eden bu site kapatılmalı sizde destek olun
#ekşisözlükkapatılsın
#haddinibilekşisözlük

neden bu ülkede görüşlerini beğenmediği değil kimsenin bilmediği ya da bilmek istemediği gerçekleri dile getirmeye yetecek kadar cesareti olan insanlara her zaman haddini bildirme çabası içine giren gerici insanlar çıkar

Son düzenleme:
neden bu ülkede görüşlerini beğenmediği değil kimsenin bilmediği ya da bilmek istemediği gerçekleri dile getirmeye yetecek kadar cesareti olan insanlara her zaman haddini bildirme çabası içine giren gerici insanlar çıkar
Hocam yaptıkları hakareti kabul ediyorsunuz anlamına mı geliyor bu açıklamanız?

o başlığı saatlerce sitede tutup tepki gelince kaldıran yönetimin sorumluluğu yok mudur?

Peki bir delinin yaptığı,bir terbiyesizin yaptığı yada herhangi bir dingilin yaptığı şeyler sadece siteden kaldırılarak kamu vicdanı rahatlatılacak mı? Ekşisözlüğün bu yaptığı bir değil iki değil sadece biri yazmış deyip onu adminin biri kaldıracak ve iş bitecek öyle mi? Buna bir yaptırım olacak arkadaş... Denetleme mekanizmasını etkin kullansınlar bi şekilde bunların önüne geçilmesi lazım ben buraya yazayım küfürü yanıma kar kalsın kusura bakmayın kapatmasan da o kişiler bunun hesabını verecek...

Yani burdan ekşisözlük cesaretli bir şekilde öğretmenlere küfür etmiş bende onaylıyorum diyorsunuz anladığım kadarıyla "ilerici,çağdaş,cesaretli,haddi bildirilemeyen,cesur,aydın" kişilik...

Günaydın arkadaşlar,

Konu sözlük ve öğretmene hakaret olmaktan çıkmış karşılıklı sataşmaya dönmüş. konu kapatılmıştır.

BBNET forumunda konumuz bilgisayar, bilişim, eğitim.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri