ekrana bir şey gelmiyor yardım...

Kodla Büyü

ogrt_kartal

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar xp programı yüklü bir bilgisayarda bilgisayar çalışınca masaüstü geliyor ama ekrana hiçbir simge, başlat menüsü ve görev çubuğu gelmiyor. ayrıca farenin tuşlarıda bir işe yaramıyor. güvenli kipte çalıştırdım ama yine masa üstü geliyor ekranda hiçbir simge ve menü yok. sebep :cry:

bu sorunla karşılaşan çok arkadaş var virüs müdür nedir, hocam ekran kartını ve ramlari bir sökü takın belki düzelir

windowstan olabliir.Windowsu bozan bi durumla karşı karşıyasınız.Ekran kartından olduğunu hiç sanmıyorum.............

güvenli kipte başlat donatılardan sistem geri yüklemeyi bi dene istersen

bazen explorer kendini yükleyemiyor. CTRL+ALT +del ile explorer dosyasını çalıştır. Masaüstü gelebilir. Son yüklediğin Programı kontrol et..

donanım kaynaklı bi sorunda olabilir arkadaşlar...ekrana görüntü geliosa demekki ram yada ekran kartı kaynaklı değil fakat hdd kaynaklı olabilir...hdd nin küçük bi kısmıda olsa badsektörlü ise o kısma sistemi yazdıramayıp atlamış olabilir...eksik yazılmış sistemde eksik çalışır malum...
Aynı cd ile kurulmuş başka sistemler iş görüyoda bu pc iş görmüosa donanımsaldır sorunun kaynağı bence...hdd nin miktar olarak ne kadar göründüğüne bakıp ona göre çözüm üretmeye çalışın bence hocam...bişeyi yoksa format atıp tekrar kurun en sağlamı bu olur...

Geri