ekran kartı sürücü yüklediğimde bilgisayar donuyor-ÇÖZÜLDÜ

Kodla Büyü

sanalomer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Nvidia 9500 gt 1 gb 128 bit ekran kartının sürücüsünü yüklediğimde bilgisayar griş ekranında donup kalıyor.
Windows 7 32 bit.
Sürücü orijinal sitesinden.
sürücüyü kaldırdığımda ise bilgisayar normale dönüyor.
Ekran kartını çıkarıp bir güzel temizledim. Statik elektriğini de aldım. Ancak sonuç değişmiyor.

Arkadaşlar bunun nedeni nedir? Ne yapabilirim? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

------- Ekleme:
windows 7 32 bit sürümü kaldırdım. windows 7 64 bit sürümü yükledim. Tüm sürücüler otomatik olarak yüklendi. Sorun çözüldü. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Re: ekran kartı sürücü yüklediğimde bilgisayar donuyor

Anakart intel destekli, tüm intel sürücüleri de yüklendi.

bence sürücü uyumuyla ilgili bir sorun hocam..

başka bir siteden indirip yüklemeyi deneyin, denemediyseniz..

driver gunies ile indirdiğimde karşıma genelde bu sonuç çıkıyor hocam. anasayfasında indirdiğim ekran kartlarında problem yaşamıyordum. sizin sanki tam tersi olmuş gibi

Yanlis sürücü olabilir veya ekran kartini direk setuptan kur.donanim ekleden sürücüyü güncellestirme.gecen hafta basima geldi daha.

Aynen dediklerinizi de yaptım ama maalesef durum aynı.

windows 7 32 bit sürümü kaldırdım. windows 7 64 bit sürümü yükledim. Tüm sürücüler otomatik olarak yüklendi. Sorun çözüldü. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

yaa lanet olsun bende nvida geforce 6200 var sisteme sp3 kurudğumda aynı şekilde kilitleniyor indirmediğim dirver kalmadı
üst üste başka dirverları da kurdum

napıcaz nasıl çözücez??? acil lazım hem de yarına.... :verymad:

bir de c deki win xp çökmüş d ye kurudm dosyaları kurtarmak için

c nin içinde sistemde hala yüklü dirver ordan hangi dosyaları alsam ekran kartını çalıştırabilirim?

olabilir mi böle bişey?

Aynı sorun ile 1 haftadır uğraşıyorum. Bende de win 7 32 bit var. 64 bit nerden indirebilirm acaba. Bende deneyeyim inşallah olur.

Geri