ekran kartı önerisi

Kodla Büyü

kurnazf

Aktif Üye
arkadaşlar okuldaki bilgisayarlardan birine ekran kartı almam lazım. Anakart intel dq670w. bilişim labı öğretmen bilgisayarı için. önerebileceğiniz bir ekran kartı var mı? yardımcı olursanız sevinirim. Bir de neye bakarak karar veriyoruz. Şimdiden teşekkürler

ne için kullanacağını ve ne kadar para ayardığını söylersen yardımcı olabiliriz.

yazdım hocam bilg labı için grafik programları çalışsın yeter. tabiki minimum bütçe

kurnazf' Alıntı:
yazdım hocam bilg labı için grafik programları çalışsın yeter. tabiki minimum bütçe

Hocam geçen bende ana makina için aldım (eskisi bozulduğu için). benim makinalar vestel core 2 duo 2.4 olanlardan, fakat maalesef

ana makina harici kartı tanımıyor, sürekli onboard olarak çalışıyor. ilginçtir ki öğrenciorum pclerde de çalıştıramadım, fakat baska makinaya takılıyorum kart çalışıyor. biosunu delik deşik ettim yine bulamadım sorunu :D

ben webdenaldan almıstım ipara ile kargobedavaya gelmişti, atinin hd5450 sini almıstım 57 tl ye 1 hafta once.

benimde yeni lab geldi onboard. harici yok içinde. Projeksiyon bağlayamıyoruz. Onun için arıyorum hocam. Baktığım bir kaç model var ama daha önce almadım. hata yapmak istemiyorum. Uyumluluk sorunu olur mu diye tereddütlüyüm açıkçası

kurnazf' Alıntı:
benimde yeni lab geldi onboard. harici yok içinde. Projeksiyon bağlayamıyoruz. Onun için arıyorum hocam. Baktığım bir kaç model var ama daha önce almadım. hata yapmak istemiyorum. Uyumluluk sorunu olur mu diye tereddütlüyüm açıkçası

evet hocam bende aynı dertten müzdariptim (projeksiyon) hocam anakart pci express destekliyorsa sorun yoktur.

Geri