Ekran görüntüsünü sayfa sayfa kayıt edebilecek program!!!!

Kodla Büyü

kumruli

Aktif Üye
Çalıştığım bir programın(mesala word) içinde gezinirken ekran görüntünü sıklıkla kayıt etmek istiyorum. Tüm menüleri ve alt menüleri teker teker print scr tuşuna basmadan yada bastığımda tek tıkla kayıt edecek bir yazılım arıyorum.

Yaklaşık 200 adet ekran görüntüsünü resim olarak kayıt etmek istiyorum. Her seferinde prt scr tuşuna basıp onu painte atıp farklı kaydet deyip ayrı ayrı isim vermek istemiyorum.

Teşekkür ederim.

hocam screenhunter diyi bir program var onu indir ekranın hangi bölümünü kaydetmek istiyorsan boyut olarak yani tam ekran yada ekranın bir kısmı diye ayarla sonra kısayol tuşu verirsin sayfa içinde gezerken mesela f6 tuşuna bastıkça o her basttığında bastığın andaki görüntüyü sürekli sırayla kaydeder bir incele istersen

Lightshot diyorum. küçük bir eklenti gibi çalışıyor. Printscreen yaptığınızda istediğiniz alanı kaydetmenizi ve üzerinde işlem yapabilmenizi sağlıyor. Çok başarılı...

kumruli' Alıntı:
Çalıştığım bir programın(mesala word) içinde gezinirken ekran görüntünü sıklıkla kayıt etmek istiyorum. Tüm menüleri ve alt menüleri teker teker print scr tuşuna basmadan yada bastığımda tek tıkla kayıt edecek bir yazılım arıyorum.

Yaklaşık 200 adet ekran görüntüsünü resim olarak kayıt etmek istiyorum. Her seferinde prt scr tuşuna basıp onu painte atıp farklı kaydet deyip ayrı ayrı isim vermek istemiyorum.

Teşekkür ederim.
snagit tek geçerim...kurun pişman olmazsınız

Bende de Yandex diski kurduktan sonra gelen Yandex Ekran Yakalama uygulaması var.

Print Screen tuşuna basınca otomatik olarak ekran görüntüsünü kendi resim düzenleme ekranı içinde açıyor. "Kaydet"e basınca görüntüyü hem bilgisayardaki Yandex.disk klasörü içine hem de internete sıralı isimle kaydediyor.

screenpresso programı her bir görüntüyü ayrı ayrı kaydeder gerisi sana kalmış

Irfanview ekran yakalama özelliği. Capture. Ücretsiz programdır. Türkçe dil desteğini de kurmalısınız. Kaydederken kaliteyi de ayarlayabiliryorsunuz. Yıllardır öğretirim derslerde.

Faststone kesinlikle en iyisi. Deneyin. Kesinlikle memnun kalacaksınız. Editör ve kısayollar ile oldukça pratik.

Geri