Ekders - Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Kodla Büyü

PeSS

Aktif Üye
Arkadaşlar bu ayın ekdersini yapıyorum. Yeni başlatılan Destekleme ve Yetiştirme kurslarınında ücretini ekleyeceğim. Veritip kodunu bulamadım. Bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Re: Ekders - Destekleme ve Yetiştirme Kursları Veritip Kodu Kaç?

106 veya 108 di ekders yerine geçen görev haftasonu/gece diye girilecek

istanbulda memservis diye bi site üzerinden yapıyoruz gelen yazıya göre haftasonu/ gecen girdik

şimdi esas soru iki katına çıarsa ne yapacaz öyle bi hane ekdersde de kbs de de yok? 8 saati 16 giğbi mi gösterecez acaba

Evet hocam bende öyle girdim il milli eğitime sorduk öyle dediler. Bu ay iki katı olacak şimdi ne gireriz bilmiyorum. Bir duyum alırsanız paylaşırsanız sevinirim.

bu ay iki katı olacak mı ki aceba

yoksa ocaktan mı olacak ??
bende sıkıştım kurs açıyom ona güvenip

iki kat oldu mu, bilgisi olan...

ahmetarif21' Alıntı:

Bildiğim kadarıyla henüz olmadı. Mutemet açmamış henüz bu ayın ekdersini açılmış olsaydı deneyip yazardım. Sisteme giriş yapınca bilgi veririm hocam.

yasa yürürlüğe girdi sanırım ;)

veritip.jpg

Yukarıda kbs sisteminde girilebilecek ekders veritipleri bizimkilerde hep arttı diyordu ama maalesef öyle birşey yok. Yarın son gün şubat ayı için eski sistem onaylayacağım mecburen. Bu ayda değişen birşey yok mart ayında ne olur bilemem.

Tahmin olarak bu sene birşey beklemiyorum yapılsa şimdiye kadar yapılırdı nisan mayıs aylarına belki diyerek iyi çalışmalar diyorum.

savas3457' Alıntı:
takviye kursu olarak eklenmiş kbs ye.15 inde itibaren zamlı alınacak

hocam okullar hayat olsun kapsamında halkeğitim aracılığı ile açtığımız bilgisayar kursuda zamlımı olacak? bilenler bi açıklasalar

Geri