Ekders çizelgesini bankaya gönderimde problem

Kodla Büyü

ealtunbilek

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. Ekders çizelgelerimiz bankaya gönderilirken okulumuzdaki 2 memurdan birinin bilgisayarından gönderilebilirken ne müdürün ne de diğer memurun bilgisayarından gönderilememekte gönderildi iletim raporu alınmasına rağmen bankaya ulaşmamakta. Böyle bir sıkıntının sebebi ne olabilir?

bankaya göndermek derken kbsde öle bi seçenekmi varki.mozilladan giriyorsan olabilir hocam.

ealtunbilek' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Ekders çizelgelerimiz bankaya gönderilirken okulumuzdaki 2 memurdan birinin bilgisayarından gönderilebilirken ne müdürün ne de diğer memurun bilgisayarından gönderilememekte gönderildi iletim raporu alınmasına rağmen bankaya ulaşmamakta. Böyle bir sıkıntının sebebi ne olabilir?

Ne demek istediğini anlamadım. Ek ders çizelgesini bankaya neden gönderiyorsunuz ki?

biz excelde yapıp text oluşturup bankada tanımlı olan mail adresiile gönderiyoruz. ilkokulu müdür yardımcısının mailinden ortaokulu müdürün mailinden gönderiyoruz.

Bizim müdür yardımcısı mail ile herhangi bir bilgisayardan gönderiyor. (ÇPL)

mtokcan' Alıntı:
Bizim müdür yardımcısı mail ile herhangi bir bilgisayardan gönderiyor. (ÇPL)

bu ayın ekderslerini internet explorer ile gönderemedik hata verdi chrome ile gönderdik. ( bizde istediğimiz pc den gönderiyoruz ben mailleri kastetmiştim)

hocam yukarda arkadaşta söylemiş ama bankanın sistemi bu maili otomatik alıyo o yüzden sadece kayıtlı olan mail adresi kabul ediliyor.

Geri