Ek ders ve menfaat için formatör olma amacı çirkin

Kodla Büyü

pars2

Üye
Bu iş sevgi ilgi ve özveri istiyor.bilişim dünyası ülke ve millet için çok önemli .geri kaldık bu işte.lütfen tayin ek ders vs için oraları işgal etmeyelim,ettirmeyelim

Bak kardeşim bizler 3 - 5 ek derse muhtaç edilmiş öğretmenleriz. tabiki ekders için isteyeceğiz bu görevi. ha bu demek değildirki bu işi hakkıyla yapmayacağız. zaten formatör olmasakta bu işleri yine bizler Bilgisayar öğretmenleri yapmıyormuyuz.

Ya O kadar dar düşünüyosunuz ki.İnanın Bazen şaşırmamak elde değil.Hep dedim ya Millet olarak Koyun gibiyiz.Ye iç yat Banane Kimin ne yaptığından.Hayır Eskilerde Arkadaş arkadalına siyasi görüşünü söylemezken şimdilerde Bazıları Kürsüde BİZ PKK yız ve PKK yı Savunmak için Konuşmalar Mitingler ve Yürüyüşler yapıyor aam Kimsenin Gıkı Çıkmıyor Neden Banane demeye Alışmışız.3-5 Saat Ek ders Gİbi Çok ama Çok basit konuları konuşur olmuşuz.Ya Boşverelim Arkadaşlar Bu tip Konuları ya.....

xodeda' Alıntı:
Bak kardeşim bizler 3 - 5 ek derse muhtaç edilmiş öğretmenleriz. tabiki ekders için isteyeceğiz bu görevi. ha bu demek değildirki bu işi hakkıyla yapmayacağız. zaten formatör olmasakta bu işleri yine bizler Bilgisayar öğretmenleri yapmıyormuyuz.

:+1: Para için kötü birşey yapmıyoruz ki ! Kendi işimizi yapıyoruz

Ben formatör öğretmen değilim arkadaşlar.Acaba kaç kişi maaş için öğretmen olmadı.Büyük çoğunluğumuz bende dahil olmak üzere maaş çok önemli bir kriter.Yalnız ekders veya maaş herneyse alıyorsak hakkını vermek lazım.Hakkını verdikten sonra mesele değil ister ek ders için olursun ister ülkene faydalı olmak için...

çoğu okuldaki formatör öğretmenler bilgisayar öğretmeni değil başka branştan sadece hakkımızı istiyoruz

benim okulumda 36 saat bilgisayar dersi var. ikili öğretim yapıyoruz. sınıflar 40-45 kişi ikitane bilgisayar lab. yaptılar yeni.sınıfları ikiye böldüm. 20 dk. birinde 20dk birinde durup anlatıp görevlendirme yapıyordum.web camları güvenlik kamerası yaptım. diğer sınıftayken ötekini gözlüyordum.yaramazlık yapmasınlar diye. ders oluyordu 72 saat.
inad ettim formatör olmadım. iki lab boş duracak ben 6 saat derse gireceğim full ücret alacam. kendime yediremedim. vsavunduğum değerlere ters geldi. pestilim çıktı.yine devam ettim.
sonra okula formatör atadılar. arkadaşa dedimki. bu programa uyar 36 saat derse girersen diğer sınıfın diğer yarısının başında da sen durursan anlaşırız. yok dersen ben formatör olurum dedim. okulum merkezde olduğu için oda kabul etti. şimdi ikimizde 36şar saat derse giriyoruz.
yorulyorum ama huzurluyum

Geri