Ek Ders Hesaplama Acil Yardım

Kodla Büyü

woww

Üye
Merhaba arkadaşlar ben geçen sene haftada 23 saat derse giriyordum aylık 48 saat ekders almam gerekiyordu fakat yatan ekderslerim hep eksik görünüyor

ben bir yanlışlık olabileceğini düşünüyorum ve içimde hep şüphe var karşılaştırabileceğim kimseyi tanımıyorum son çare buradaki üyelerden biri lütfen yardım edebilir

mi? özellikle haftada 12 saat ekders alanlar mesaj atarsa sevinirim ya da ekders hesaplayan biri varsa bana bu konuda yardımcı olabilir mi ?
:|

sınıf ve klüb varsa 12 saat ek ders alman lazım. sana kaç saat ek ders yazmışlar.

Hocam 8 saat ek dersin var 2 saat rehberlik veya kulüpten alırsın oldu 10 saat. 10+1 den 1 saat daha gelir olur 11 saat. Bu her ay farklı olur ama normal bir aya göre 44 saat ek ders alırsın. Okulun ek dersini ben yapıyorum

teşekkürler ben 48 biliyordum ama varsayalım 44 benim ekimden hazirana kadar ay ay karşılaştırma yapmam lazım örneğin ocak ve şubat aylarında bana 21 + 21 saat ekders yatmış bana eksik gibi görünüyor

geçen sene haftalık 12 saat ekders alan var mı e-bordrodan karşılaştırma yapabilir miyiz ?

xyuxexesx' Alıntı:
Hocam 8 saat ek dersin var 2 saat rehberlik veya kulüpten alırsın oldu 10 saat. 10+1 den 1 saat daha gelir olur 11 saat. Bu her ay farklı olur ama normal bir aya göre 44 saat ek ders alırsın. Okulun ek dersini ben yapıyorum

hocam senin dediğin gibi değil 23 saat dersi varsa 23-15=8 ek ders 23 üzerinden her 10 saate 2 saat kulüp olduğu içinde 2 saat 8+2+2=12 saat ek ders alır haftalık

hocam 23 saat derken bunun bir saati kulüp dersi oluyor ayda iki kez oluyordu yani yine 12 saat değil mi?

Geri