Ek Ders Durumu -Meslek Liseleri -Eylül ve seminer döneminden itibaren

Kodla Büyü

memo-x

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler arkadaşlar, ek ders durumu hakkında bilgi almak istedim.
İnanın herşey karıştı, okulda eylül ve ağustos ayına ait ek dersleri alamadık, bazı öğretmenlerin rapor-izin-kronik hasta olma durumları belli olmadığından-netlik kazanmadığından yatırılamadı bir sonraki ay yatırılıracak diye.
Seminer döneminin tarihini bile net hatırlayamadım 24 Ağustos -28 Ağustos arasındaydı galiba,
sizde nasıl bir durum oldu bu seminerden sonra Eylül ayı ek ders durumu, atelye şefliği verilebildi mi ?
veya ders programları hazırlandı, canlı ders durumları yaptık diye hatırlıyorum.
bu hafta 6 ekim itibari ile yüzyüze eğitime başladık.
İşletme durumu resmi yazıya göre geçen haftadan 28 eylül pztesi den itibaren başlandı diye hatırlıyorum.
Konu ile ilgili bilgilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Telafi eğitimine hiç bir şey verilmedi. Telafiden sonraki bir hafta atölye kapalı olduğu için şeflik verilmedi ama işletmelerde beceri verildi.
Bu hafta ise hem şeflik hem koordinatörlük verilecek.

28 inden itibaren işletmeler verilir.
5 ekimden itibaren işletmeler şeflikler ve el programına göre 20 saat ustu dersler ücret olarak verilir.

slm, yıllık planları ilk gelen yazıya göre 21 Eylül'e göre yaptık,
normalde bu haftadan itibaren şeflik alınır diyordum, sonrasında durumlar biraz farklılaştı,
okulda md.yrd ları sınıf defterlerini 28 Eylülden başlatmış gördüm, bu hafta.
21 eylül haftası ve 28 eylül deki haftalarda zoom dan ders yaptık en son hatırladıgım.

Geri