Eğitime %100 destek

Kodla Büyü

fercanx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar malum BT sınıfları eski hatta birçok okulda BT sınıfı yok. Okulların bunları yenilemeye parası da niyeti de yok. Bildiğim kadarıyla okula bağışlanan bilgisayar türü cihazların bedeli tamamen vergiden düşülüyor. Bazı arkadaşlarda sadece cihazın KDV si alınmıyor diyor. Tam bilmiyorum bir seferberlik başlatıp okula BT sınıfı yapacağım ama başlamadan önce eksiksiz bilgiye sahip olmam lazım. BU süreç nasıl işliyor yasayan bilen ya da muhasebeci müsavir tanıdığı olan varsa bir arastırsın duasını alsın çocukların ....

Hocam bankaların genel mudurlerine mektup yaz. Okulun özelliklerinden bahset ben köy okulundaydim geçen sene şöyle başarımız var falan yazmistim. Ozaman akıllı tahtamiz yoktu fırsat eşitliği için falan filan diye bilgisayar istemiştim bitek isbankasi gönderdi hemde laptop( 4gb ram 2 gb ekran kartı) birde yapikredi den istemistik forumda yazmışlardı ilkokul ve ortaokul a 5 er tane yolladılar isbankasida 10 yolladı (hatta kargoyada vermemişler elleriyle gelip teslim ettiler) sınıfı yeniledim böylece. Bütün bankalara mektup yaz pttden yolla yada e mail at sana kalmış. Yaz ve çaresizce cevap vermelerini bekle :)

D.n: mudur imzalasin okulun muhru falan olsun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bankaların genel müdürüyle nasıl iletişim kurdunuz sayın hocam. Varmı eposta hesapları

şimdi okulda birdebir sürü pc parçası var onları satıp değerlendirmek lazım. Kendi kendine çürüyen yazıcılar mesela. Ama söylesem hocam onlar demirbaşar kayıtlı gibi bir cevap alcam. Bunun çözümü de lazım

Geri