Eğitim-Sen'deki gözaltılar ve gerçekler

Kodla Büyü
burdan yazayimda klavye delikanlisi ben olayim neyse.doguda calisirken hdp nin adaylarini ile ayni yatakta idiler.terorist yandaslari hic okullardan sendika namiyla okullardan cikmazlardi.hatta bir secimdw birbirimize girdik hdp ye oy verdiriyorlardi yasli amcalara teyzelere diye.bu arada malum sendikadan degilim.simdiden yaftalama bana ad da takarsin hdp karsisinda fasisttim kafatasi avcisiyim bu kadar basit

Misafirhanemizden Gözaltına Alınanlar AFAD`ın Verdiği Kimlik Kartlarıyla Devlet Hastanelerinde Tedavi Görüyordu!
Sendikamıza yönelik polis baskını küçük akılların oldukça basit senaryoları üzerine kurulmuştur. Yaralıların misafirhanemizde gizlice tedavi edildiği gibi gülünç bir iddiayı beslemek için SES Ankara Şubesi Kadın Sekreteri Rona Temelli de evinden gözaltına alınmıştır.
Halbuki gerçek şudur. Misafirhanemizde kalanlar AFAD`ın verdiği kimlikle, devlet ve üniversite hastanelerinde tedavi görmektedir. Aldığımız nefesi dahi takip eden, sağlık hizmetini fişleme düzeyinde kayıt altına alan bir devlet aklı, elbette ki bu kişilerin şeceresini, nerede tedavi edildiklerini çok iyi bilmektedir. Dolayısıyla hükümetin asıl amacının Suruç katliamındaki sorumluluğunu örtmek ve yarattıkları savaş yangınını körüklemek olduğu bilinmelidir.
EĞİTİM-SEN

yahu doğuda çalışmamışlar ama hala sendikacılık yapcaklar diye teröristleri savunuyorlar

doğuda eğitimsen üyeleri pkk lıdır. hadi %90 i diyeyim

çalışmak görmek isteyenler buyursun gitsinler doğudaki sendikalarına

serkanholep' Alıntı:
yahu doğuda çalışmamışlar ama hala sendikacılık yapcaklar diye teröristleri savunuyorlar

doğuda eğitimsen üyeleri pkk lıdır. hadi %90 i diyeyim

çalışmak görmek isteyenler buyursun gitsinler doğudaki sendikalarına

Kardeş yazdıkların aynen doğru.

Cumhuriyet gazetesi Binbaşımızı şehit edenlere saldırgan diyor.Neden Terörist veya PKK demiyor. Açık cephe savaştayız ey millet!
Eğitimsenin içinde de en çok bu gazete alınıyor.

Batıda solcular birlik olmak adına bu sendikaya üye oluyorlar. Doğuda pkkya verilen desteği göz ardı ediyorlar.

ismailt' Alıntı:
Cumhuriyet gazetesi Binbaşımızı şehit edenlere saldırgan diyor.Neden Terörist veya PKK demiyor. Açık cephe savaştayız ey millet!

Eğitim senliler arasında anket mi yaptın? En çok hangi gazeteyi okuyorsunuz diye sorular mı sordun?Fikirlerini yazan insanlara yaftalamak, aşağılamaktan,insanların açıları üzerinden nemalanmaktan vazgeçin artık. Zorunlu din dersleri kaldırılsın,yönetici atamalarında adalet yok derken,tis sürecinde eylemler yaparken bu sendika basın da adı geçmiyordu da şimdi ne oldu?

mb1984' Alıntı:
ismailt' Alıntı:

Eğitim senliler arasında anket mi yaptın? En çok hangi gazeteyi okuyorsunuz diye sorular mı sordun?Fikirlerini yazan insanlara yaftalamak, aşağılamaktan,insanların açıları üzerinden nemalanmaktan vazgeçin artık. Zorunlu din dersleri kaldırılsın,yönetici atamalarında adalet yok derken,tis sürecinde eylemler yaparken bu sendika basın da adı geçmiyordu da şimdi ne oldu?

Anket yapmadım ama zihniyeti biliyorum.Senin mantığın şuna benzemiş; ingiltereye gittiğimizde bunlar hristiyan diyen birine nerden biliyon anket mi yaptın tek tek dinlerini mi sordun demekle aynı şey senin yaptığın.

aresbel3' Alıntı:
Batıda solcular birlik olmak adına bu sendikaya üye oluyorlar. Doğuda pkkya verilen desteği göz ardı ediyorlar.
Batıda solcular EğitimSen'in bu halini gördükleri için Eğitim İş Sendikasını kurdular.

bilalca' Alıntı:
aresbel3' Alıntı:
Batıda solcular EğitimSen'in bu halini gördükleri için Eğitim İş Sendikasını kurdular.

Eğitim işin yaptığı tek şey eğitim sen den üye devşirmek,bu haliyle de en fazla eleştirdikleri siyasal iktidar için çalışıyorlar.

baba eski akparti vekili (mustafa zeydan) oğlu hdp vekili (abdullah zeydan). hatta diğer oğlu akp den aday ancak seçilemiyor.. ortada bir tiyatro döndüğü kesin ama anlayana..

Tartışmaya gerek bile görmüyorum. Malesef eğitimsen Doğuda bölücülerin misafirhanesi. Sendikacılık yapacağım diye kimse yanlışı savunmasın.

Geri