Eğitim Özrü Ankara isteyecekler puanları paylaşalım

Kodla Büyü
aktasankara' Alıntı:
mr.nfyc' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:
mr.nfyc' Alıntı:

Zorunlu hizmetin var mı hocam ?
yok hocam. zorunlu hizmet yükümlüsü değilim
neden sordun

Merak ettim, merkezi mi isteyeceksiniz ilçeleri mi diye, ben zorunlu hizmet yükümlüsüyüm uzak ilçeleri istemek zorundayım, puanında benden yüksek o yüzden merakım
hmm. peki , inşallah hayırlısı olur hocam hepimiz için, il dışı başvurusu yapmıştım 2 hafta önceki, haymana ve şereflikoçhisarı yazmamıştım. oralar 38 44 50 lerle kapattı. biraz üzülmüştüm ama sonra özür grubu açılınca hayırlısı inşallah budur demek istedim. Yazsam oraları gelecekti ve merkeze çok uzak yerlerdi, şimdi belkide daha yakın merkezi yerler gelebilir tabi TEF faktörüde var.

mr.nfyc' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:
mr.nfyc' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:
mr.nfyc' Alıntı:

Zorunlu hizmetin var mı hocam ?
yok hocam. zorunlu hizmet yükümlüsü değilim
neden sordun

Merak ettim, merkezi mi isteyeceksiniz ilçeleri mi diye, ben zorunlu hizmet yükümlüsüyüm uzak ilçeleri istemek zorundayım, puanında benden yüksek o yüzden merakım
hmm. peki , inşallah hayırlısı olur hocam hepimiz için, il dışı başvurusu yapmıştım 2 hafta önceki, haymana ve şereflikoçhisarı yazmamıştım. oralar 38 44 50 lerle kapattı. biraz üzülmüştüm ama sonra özür grubu açılınca hayırlısı inşallah budur demek istedim. Yazsam oraları gelecekti ve merkeze çok uzak yerlerdi, şimdi belkide daha yakın merkezi yerler gelebilir tabi TEF faktörüde var.

Evet hocam bir kapı kapanmış daha iyisi açılmış senin için, bende tüm ilçeler doldu seneye bize yer kalmadı diye korkuyordum, pat diye öğrenim özrü açıldı Allah bir kapı açıyor.

TEF faktörü var hocam merkezde bir ilçeye gitme ihtimalin yüksek inşallah güzel bir okul olur. Bize de ilçeler gelir inş.

arkadaşlar zorunlu hizmet görevimi yapıyorum doğuda.. fakat yük lis yaptıgım eskişehir anadolu üniversitesinin olduğu yerde zorunlu hizmet olan okul yok.. puanım 35 eğitim özründen gidebilir miyim? il emri mi olacak eğer olmazsa

Arkadaşlar ben gazi üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum.Öğrenim özründen öncelikle yenimahalleyi mi seçeceğim,diğer ilçeleri daha sonraki tercihlerde mi belirteceğim.karar veremedim.

Arkadaşlar ben zorunlu görevimi bitiremediğim için ilçeleri yazacağım. ama ilçelerde hep halk eğitim merkezlerini açmışlar sizce HEM de çalışmak nasıl, şartlar nasıl????

Geri