eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde dediği için

Kodla Büyü

nazli179

Aktif Üye
arkadaşlar benim müdürüm btr yazısındaki eğitim öğretimin yapıldığı saatler 5 e kadar diyor. 2.30 da dersler 6-7-8 ler için bitiyor. sora bir ders 5 ler. ama müdür sonra kurslar ve etüt var çıkamazsın yazıdan o anlaşılmıyor diyor. ben ne dersem deyim resmi yazıyla bana bildirilsin diyor.. öneriniz var mı? il de ilçede her yeri aradım diyorum bende aradım bana da 5 dediler diyor..demekle olmaz....

evet hocam maalesef o kısımda bir açıklık var yine müdürler istediği gibi yorumlayacak mem gidip eğitici formatörlerle bir konuşun ne diyecekler bakalım size

Az bekle hocam şu onaylar bir gelsin ders programını yaptırın o zaman hepsi anlayacak zaten. Bakalım ders programına 30 saatten fazlasını nasıl yazacaklar....

bizim eğitici formatörler bu durumla karşılaşırsak devreye gireceklerini soylemiştiler.eğiticilerini arasan hocam?

749769959965959 . kez şunu yazıyorum:

"eğitim öğretim saatleri boyunca BTR yapılır" demiyor.

Trabzon yazısını gösterin.ikili okuldaki arkadaşlar yarım gün çalışırken ve trabzonda da böyle yapılırken fazladan tutmak için uğraştığını söyleyin.

ders programı yapsın versin ondan sonra şikayet edersiniz.

trabzon ve nevşehir memlerin yazılarını gösterin

kaybil' Alıntı:
trabzon ve nevşehir memlerin yazılarını gösterin

evet ama ben ankaradayım. ilk bu yazı çıktığında ben müdüre söyleiğimde ankaraegitici.net için bile adam beni bağlamaz dedi. trabzon nevşehirden bana ne diyecek...

grandmasterb' Alıntı:
749769959965959 . kez şunu yazıyorum:

"eğitim öğretim saatleri boyunca BTR yapılır" demiyor.

Trabzon yazısını gösterin.ikili okuldaki arkadaşlar yarım gün çalışırken ve trabzonda da böyle yapılırken fazladan tutmak için uğraştığını söyleyin.

ders programı yapsın versin ondan sonra şikayet edersiniz.

sanırım öyle yapcam..ders çizelgesi isteyip ona göre gereken yere dilekçe yazcam..

müdürler istediği gibi falan yorumlayamayacak arkadaşlar.
Nazli179 hocam sakın geri adım atmayın. Kazanılmış haklardan ASLA feragat etmeyin. Afra tafra yapar, ileri geri konuşur, ama bunun dışında hiçbir şey yapamaz müdürünüz. Altında müsteşar imzası olan bir yazının yanında kendi takdirinin "hiç" hükmünde olduğunu yıllardır öğrenememiş demek ki.

Okuma yazma özürlü ya da art niyetli müdürünüzden, size ders programı yaparken, saat 5'e kadar ders yazmasını isteyin o zaman. 8.saatlerle artık haftalık kaç oluyor ise 37, 40 neyse. Madem öyle "anlıyormuş" anlama özürlü yöneticiniz. Size 40 saatlik program yapacak. 40-15= 25 + 4[40/10 hesabıyla]+2=31 saat haftalık ek ders yazacak o zaman size. Bu şekilde yazsın il milli eğitime göndersin o zaman. Çok ciddiyim, yerinizde olsam aynen böyle söylerdim. Yazıda girdiğim dersler hariç BT Rehberliği yazacak şekilde bana haftalık çizelge yapmanız emrediliyor sayın müdürüm. Öyleyse 40 saatlik çizelgemi yapar, 31 saat haftalık ek dersimi de il milli eğitime gönderirsiniz derdim ben.

egkhan' Alıntı:
müdürler istediği gibi falan yorumlayamayacak arkadaşlar.
Nazli179 hocam sakın geri adım atmayın. Kazanılmış haklardan ASLA feragat etmeyin. Afra tafra yapar, ileri geri konuşur, ama bunun dışında hiçbir şey yapamaz müdürünüz. Altında müsteşar imzası olan bir yazının yanında kendi takdirinin "hiç" hükmünde olduğunu yıllardır öğrenememiş demek ki.

Okuma yazma özürlü ya da art niyetli müdürünüzden, size ders programı yaparken, saat 5'e kadar ders yazmasını isteyin o zaman. 8.saatlerle artık haftalık kaç oluyor ise 37, 40 neyse. Madem öyle "anlıyormuş" anlama özürlü yöneticiniz. Size 40 saatlik program yapacak. 40-15= 25 + 4[40/10 hesabıyla]+2=31 saat haftalık ek ders yazacak o zaman size. Bu şekilde yazsın il milli eğitime göndersin o zaman. Çok ciddiyim, yerinizde olsam aynen böyle söylerdim. Yazıda girdiğim dersler hariç BT Rehberliği yazacak şekilde bana haftalık çizelge yapmanız emrediliyor sayın müdürüm. Öyleyse 40 saatlik çizelgemi yapar, 31 saat haftalık ek dersimi de il milli eğitime gönderirsiniz derdim ben.

gayet mantıklı hocamın dediği.

31 saat ekders mi ufak bi keraat hesabıyla :puhaha: ayda 124 saat ekders yapar hocam bence hemen müdürünüze söyleyin böyle yazsın.
Şaka bi tarafa elimizde olan hakkımızı da almasınlar hocam aman dikkat edin bugün senin müdürün yarın o adam benim müdürüm olacak.

Geri