Eğitim ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Kodla Büyü

Zizu_

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar işinize yarayabilir diye birşey paylaşmak istiyorum.
Web Sayfasının tasarım ve kodlaması bana aittir.

Malum Hepimiz eğitim sistemi içindeyiz ve türlü türlü problemlerle karşı karşıya geliyoruz.
Bunları Uzman Müfettişlere sorup cevap alabileceğiniz bir sistem var.
Her konu ile ilgili sadece nick vererek sorabiliyorsunuz ve size bu konu ile ilgili izlemeniz gereken yasal yollar söyleniyor.

Belki işinize yarayabilir.
http://istanbul.meb.gov.tr/egitimdenetmenleri

Hocam güzel site, çalışmanızdan dolayı tebrik ederim. Sanırım 3-4 yıl önceydi, çocuklara flash player kurduruyordum, kontrolü için de sizin kişisel sitenizi açmalarını söylüyordum :lol: Eğer sayfa görünüyorsa tamamdır, sayfa görünmüyorsa tekrar yükleyin diyordum. Gerçekten yaptığınız flash siteler çok güzel.

Eğitim Müfettişlerini tanıyor olmalısınız, yazacağımız sorulara samimi bir şekilde cevap verirler mi dersiniz? Yoksa Bimer'e yazdığımız şikayetlere gelen cevaplar gibi sallamasyon mu olur? :x

AKADEMİA' Alıntı:
Hocam güzel site, çalışmanızdan dolayı tebrik ederim. Sanırım 3-4 yıl önceydi, çocuklara flash player kurduruyordum, kontrolü için de sizin kişisel sitenizi açmalarını söylüyordum :lol: Eğer sayfa görünüyorsa tamamdır, sayfa görünmüyorsa tekrar yükleyin diyordum. Gerçekten yaptığınız flash siteler çok güzel.

Eğitim Müfettişlerini tanıyor olmalısınız, yazacağımız sorulara samimi bir şekilde cevap verirler mi dersiniz? Yoksa Bimer'e yazdığımız şikayetlere gelen cevaplar gibi sallamasyon mu olur? :x

Öncelikle teşekkür ederim hocam :)

Müfettişler tanıyorum. Hiçbir şekilde sallamasyon yok hocam. :) Zaten soru-cevap bölümüne bakarsak cevapların hepsi yönetmeliğe uygun. Böyle de olmak zorunda.
Aslında amaç, veli,öğretmen,yöneticilere vb. haklarının ne olduğunu yasalar çevçevesinde söylemek. Kısaca bizlere yol gösteriyor.
Sorular titizlikle cevaplanması gerekiyor. Cevaplandıktan sonra koordinatör denetmen tekrar soruyu inceliyor ve onay veriyor.

Yalnız şikayet, ekders hesabı gibi sorulara cevap verilmiyor. Neticede arta kalan zamanlarda 2 koordinatör toplam 7 denetmen araştırarak sorulara cevap vermeye çalışıyor.

Geri