Eğitim Bir Sen Miting Düzenliyormuş

Kodla Büyü
GEÇ KALMADIMI :puhaha: :puhaha:
aktif sen diye yeni bir sendika ile ebs son bulur

Komik,
Göstermelik şeyler bunlar... Zaten öğretmenlik mesleğini itibarsızlaştıranlara boyun eğenler ancak boynu büyük yenilgi yürüyüşü yaparlar.

Masaya oturup imza atmadan önce yapsalar mantıklı idi.
Hakem heyeti karaları yargıya bile götürülemiyor. Memura olan olduktan sonra neyin davasını yapıyorlar ? :verymad:

Seçimde ve referandumda partisine hizmet ettikleri başbakanın öğretmene hakaretlerine hiç bir şey diyemediler. Milli eğitim bakanı tarafında yanlış bilgilendirildiğini iddia etmekle kaldılar. Hükümet masada anlaşıp imza attınız yapacak bir şey yok diyecek. Okullar kapanıyor meclis te tatile giriyor. Bu eylemi kim umursar. :?:

Bu yıl ve 2013 için yapacak bir şey yok. Seneye yetkili olacak sendika 2014-2015 için yapılacak toplu sözleşmede temsilci olacak. Orada da yetkili olmanın ve aktif sene üye kaptırmamanın derdindeler. Üye başı 9 küsür TL her ay sendikanın kasasına giriyor.Üye sayısıyla çarptığınızda devasa rakamlar ortaya çıkıyor.
Cesaret edebiliyorlarsa İstanbul ve Ankaranın en merkezi yerlerinde bilboard kiralayıp öğretmenlerin dertlerinden bahsetsinler, Tv kanalları ve gazetelere ilan versinler. Bunu fazlasıyla karşılayacak bütçeleri var. Kadir Topbaş, Melih Gökçek ve Büyük medya patronları hükümetten onay almadan bunlara izin verir mi :?: şüpheli.

Kahrolsun şike, hakeme gözlük, eline sözlük , 2013 te ödevinize daha iyi çalışın yürüyüşü. :puhaha:

Ne temmuz 1 itibari ile 2 ay okula mı uğramayacaklarmış... Sanırım komik bir filmde rol kapma işine girdiler yoksa bu kadar komediye gerek yok...

Şimdi üyelerini de toplayıp kumda top oynasın!

istifalar arttı tabii, sözde başkaldırıyorlar :puhaha:

benim çevremde şu ana kadar 6 kişi ebs den istifa etti. bu sendikanın işi bitti bence..

benim çevremde 10 kişi istifa etti..millet artık uyandı ek ödeme olayından sonra

uyanmakta geç kalmışlara orhan babadan batsın bu dünya gelsin.
ayrıca yumurta kapıya dayandı ebs batıyor nerden esti bu eylem lafı kimse katılmaz katılanlarda büyük ihtimalle saftiriktir.

yürüsünler iyi olur. koşu, uzun atlama , yüksek atlama çalışmaları da yapsınlar. ama kıvırtma ve dans yarışması yapmasınlar onu zamlar belli olurken yaptılar. hizmetliden az maaş alıyor olmak kanıma dokunuyor. yandaş sen, işim görülsün sen nihayet bitmiştir . milletimizin suçu bu işim görülsün diye insanların doluştuğu sendikadan bu kadar sendika olur. ağzımı bozmayacağım.

edit:imla

Geri