EĞİTİCİ FORMATÖRLÜK SINAVI BAŞVURULARI

Kodla Büyü

turkuazalacam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
eğitici formatörlük sınavı takvimi açıklandı. herkese hayırlı olsun.

Ekli dosyalar

• 2008_EBiteFormator.zip
    281.3 KB · Görüntüleme: 1,403
Sınav Başvurusu:
.......
.....
c. Eğitici Bilgisayar Formatör Öğretmenlik kurs belgesine sahip olan ve/veya halen
Eğitici Bilgisayar Formatör öğretmen olarak görev yapan,
....
ibaresi var.
acaba bu madde branşı bilgisayar olmayan öğretmenlerin aldığı kurs sertifikasını mı kastediyor yoksa bilgisayar öğretmenleri de bu belgeyi almak zorundalar mı?

herkes girecek eskilerde puan olarak diğerlerini geçemezlerse hiçbir ayrıcalık olmaksızın görevlerine on verilecek

anlayamadık şimdi eski eğitici formatörlere barajı geçince öncelikleri varmı yokmu.Değişik yorumlar geliyor bu konuda

Siz çalışın hocam bu yakınlarda açacaklardır,
gerçi gelen 3 aya gidiyor :)
Görev yaptığım ilde kontenjan 73 tü görev alan 35 üşenmeyip bundan 2 ay evvel ilimizde sınava girmiş herkesi tek tek telefonla aradık gelin kontejan var görev verelim diye kimse kabul etmedi :) .
Şu ara görev yaptığım ildeki mesai arkadaşlarım grup kararıyla toplu istifa ile bırakmayı düşünüyor bu gerçekleri gördüğünüz zaman mutlaka yeni üstüne basacak işçi karıncalar aranacaktır elbette okulundan kaçış içinde olsa bu alanı doldurmak isteyenlerde çıkacaktır mantığıyla sanırım yakında bence hazirana kalmadan bir sınav yapılacaktır.
Gelin hocam gelinki biz eskiler gönül rahatlığıyla bu vazifeyi devredebilelim.

Hocam siz devredin, gözünüz arkada kalmasın, gelen mutlaka olacaktır. Ankaradakiler yapışmışlar koltuklarına yıllardır bırakmıyorlar. Neyseki istanbul bu hususta normalmişşşşş :puhaha:

Bir okul arkadaşımın bu işle ilgili serzenişi gelir kulağıma gidelim arkadaş sekreterimiz mi var, özel arabımız mı var :puhaha:

o koltuğun nesine yapılırsın ki gerçi bu görüşede katılmıyorum tam olarak belki oradakilerin hala umutları vardır(MFÖ misali)
İstanbul'a gelince bu şehir 2008 Ocaktan beri benimle beraber 5 il koordinatörü değiştirmiş daha da değiştirir yeterki gelen kişi bu işin görevlendirme olduğunu unutmasın koltuğun sapları kollarına dolanmaya başlamasın :)

fatih eğitimlerinden ücret vermiyorlar bize bir tane beleşe açtırdılar daha hala ücretide alamadım. Bundan sonra da eğitimler var ben baştan söyleyeceğimi söyledim bundan sonra mesai saati haricine sarkan eğitimlerde yokum. Gelmek isteyen ve eğitim vermek isteyen arkadaşlara duyurulur. Ancak bende toplu istifalardan yanayım. ben tek olarak dilekçe verdim ama kabul edilmedi nedense :)

Sonrada sınav var millet yumuşun deriz foruma hareket gelir.

Cemal Taner hocamın bir sözü vardı para meselesi olmasa eğiticilerin foruma uğrayacağı yok :) Aklımız fikrimiz ya sınavda ya da kesilen kurs ücretlerinde Herhangi bir organizasyon yapmaya kalkmıyoruz. Lafı kendime de söylüyorum. Ne kadar çok laf söylüyor olsamda hie kurslarında tanıdığım o kadar değerli hocalarım arkadaşlar var ki eğitici olarak hepsine selam söylüyorum. Konu hortladı bi kere bari böyle hortlasın...

Bir şey Cemal Hocam birisi 2008 in konusunu tekrar açmış.
Bu arada Manisa Eğitici Formatörlerinden bir tanesi Müdür Başyardımcısı olmuş.Seni gene Eğitici olarak görmek isteriz.

Geri