Eğitici Formatör olduk hala okuldayım

Kodla Büyü

acam42

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar,
bu sınava girdiğime pişman ettiler. girdik ilçede en yüksek ben aldım, görevi kabul ettim ama çok pişman oldum. okulda 30 saatim vardı.(diyeceksiniz madem 30 saatin var niye kabul ettin: hiç sormayın). görev yazım 2 hafta geçikti, neyse elden daha sonra takip ettim formatör olarak görevlendirdik dediler ama okulunda derse girmeye devam edeceksin dediler. hem il milli eğitim den hem de ilçe milli eğitimden böyle dediler.valla ne olacak bu işin sonu bilmiyorum, bana bi akıl verin. bir de görevlendirmelerin ilsis kayıtlarında görünmesi gerekiyor heralde ama bende görünmüyor sizde durum nasıl...

Hocam bende aynı durumdayım. Değerli amirlerimiz benim yerime görevlendirecek öğretmen bulamadılar. Hocam şunun şurasında iki ay kaldı biz her şeyden önce eğitimciyiz idare edin dediler. Sesimi çıkarmadım idare ediyorum. Resmen formatör fiilen öğretmenim. :) şimdilik. Ama önümüzdeki eğitim-öğretim yılında da benzer talepler olursa arıza çıkaracağım. Derse girmeyeceğim açsınlar soruşturmayı. Açabilirlerse...

Geri