Eğitici Formatör Öğretmen Görevlendirme İşlemi

Kodla Büyü

ilyas33

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
hocam meslek lisesinden görevlendirilmiş eğitici formatörler angarya iş ve düşük ekders ücreti gibi sebeplerden dolayı bu görevlendirmeleri üstlenmek istemiyor pek.daha önce çalıştığım ilçede bu şekilde görevlendirilmiş ve sonra eğiticiliği bırakmış birinin olduğunu duymuştum

HİÇ MANTIKLI DEĞİL.ÇÜNKÜ MESLEK LİSEİSNDEKİ ÖĞRETMEN DAHA FAZLA EK DERS ALIYOR.BENİMLE ÇALIŞAN EĞİTİCİ EML DE İDİ.İSTİFA ETTİ.2-3 KATI EK DERS ALIYOR.HEM DE RAHAT...NE YAPSIN?

okadda' Alıntı:
Eğiticilik diye bir şey kaldı mı?
Doğrudur hocam eski eğiticilerin çoğu ayrıldı ve/veya görevlendirme istemediler, o yüzden 2013 Ağustos ayından itibaren 2 dönemdir eksik eğitmen ihtiyacını karşılamak için Fatih Eğitmenlerinden gorevlendirme yapılıyor yani geçici çözümler.
2014 Haziran 30 da görevlendirmeler bitiyor, yeni görevlendirmeler için başvurular toplanmaya başlayacak eski eğiticiler istemediğinden yine Fatih Eğitmenlerinden yararlanacaklar...
Fatih Eğitmeninden olan eğitici arkadaşım geçen gün bana bu işlerin göründüğü gibi olmadığı o yüzden şimdi ayrılan eski Eğiticileri daha iyi anladığını söyledi...
Allah Eğitici arkadaşların yardımcısı olsun (Amin)

caylakcekirge' Alıntı:
Fatih Eğitmeninden olan eğitici arkadaşım geçen gün bana bu işlerin göründüğü gibi olmadığı o yüzden şimdi ayrılan eski Eğiticileri daha iyi anladığını söyledi...
Allah Eğitici arkadaşların yardımcısı olsun (Amin)
:+1:

Geri