Eğitici Formatör Öğretmen Aylık Çalışma Planı

Kodla Büyü

AsilTurk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eğitici formatör arkadaşlardan aylık çalışma planı hazırlayan varmı varsa bana gönderebilir mi?

Denizliden Osman ADAK hocamdan aldığım dosyayı ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 2007_2008_il_EBFO_calisma_programi.rar
    5.3 KB · Görüntüleme: 642
1- İlçe Eğt. Bil. Tek. Formatör Öğrt. için aylık çalışma plan örneği var mı?
2- Köy veya kasaba okullarına görevli gidildiğinde yolluk ödeniyor mu?
İşlemlerin yürüyüşü hakkında bilgi ve belge sunabilecek arkadaşlara şimdiden
teşekkürler...

by_kurt' Alıntı:
teşekkürler...

Tekrar forumu açık görmek mutluluk verici. Arkadaşın sorularını kimse cevaplamamış. Soruların cevabını bilen var mı?

murats' Alıntı:
by_kurt' Alıntı:
teşekkürler...

Tekrar forumu açık görmek mutluluk verici. Arkadaşın sorularını kimse cevaplamamış. Soruların cevabını bilen var mı?
evet formu tekrar gördüğüme bende sevindim.
1- İlçe için farklı herhangi bir çalışma planı yok ama bizim ilçede 2 formatörüz. Biz İlçe içindeki okullara haftada 1 defa kasabalara ise ayda 1 defa gitme planladık ve karara bağladık.
Tabii bu laboratuar ve öğretmeni olan okullar olduğu için fazla bir sayı tutmuyor.
2- Biz yolluk işini hiç ortaya atmadık ama gene de bizim müdür ilçe içinde uzak yerler için olur alınabileceğini söyledi. Henüz almadık ama
3- Kurslar içinde ilçedeki diğer bilgisayar öğretmenleri ile birlikte planlama yaptık biz web tabanlı içerik geliştirmelere ve intel kursunu bilgisayarcı arkadaşlarda temel bilgisayar eğitimini veriyorlar.

köy işini bugun sordum. köye gidildiğinde saat 17 00 a kadar 1/3 yevmiye yani 7 ytl civarı 17 00 dan sonra dönersen eger 2/3 yevmiye 14 ytl civarı alıyorsun.(yevmiye 20.5 ytl)

tabiiki olura bunları yazdırman lazım yolluk ve yevmiyesinin kurumundan ödenmesi vs. gibi.

Geri