EGİTİCİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ FORMATÖR ÖĞRETMEN SINAVI

Kodla Büyü
Merhaba Ben 2005 yılında kadrolu olarak Bilgisayar öğretmeni olarak bir düz liseye atandım. 2007 yılı 1. döneminde bir ilköğretim okulunda formatör öğretmen olarak 1 dönem görev yaptım. Sonra tekrar kadromun bulunduğu okula döndüm. Ayrıca Samsun Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri öğretmenliği mezunuyum.
Ben Şubat ayında yapılacak olan EGİTİCİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ FORMATÖR ÖĞRETMEN SINAVI na girebilirmiyim? Kılavuzda sadece eğitici formatör belgesine sahip olanlar girebilir gibi bir sonuç çıkardım da. cevaplarınızı bekliyorum..

benim sınav tarihinden haberim yok böle bi yazı gelmedi ya da okula geldiyse bana ulaşmadı........

Bence de bu sınav EĞİTİCİ BİTEFO lar için gibi. Zira,klavuz da ilgili madde:
c. Eğitici Bilgisayar Formatör Öğretmenlik kurs belgesine sahip olan ve/veya halen
Eğitici Bilgisayar Formatör öğretmen olarak görev yapan,diyor.

Öyle bişey yok....

c. Eğitici Bilgisayar Formatör Öğretmenlik kurs belgesine sahip olan ve/veya halen
Eğitici Bilgisayar Formatör öğretmen olarak görev yapan,

Bu maddenin anlamı Eğitici Bilgisayar Formatör Öğretmenlik kurs belgesine sahip olan ve/veya halen Eğitici Bilgisayar Formatör öğretmen olarak görev yapan kişiler de başvuruda bulunabileceklerdir..

Kafa karıştırmayalaım.. :? :? :? :?

greentimes_987' Alıntı:
Merhaba Ben 2005 yılında kadrolu olarak Bilgisayar öğretmeni olarak bir düz liseye atandım. 2007 yılı 1. döneminde bir ilköğretim okulunda formatör öğretmen olarak 1 dönem görev yaptım. Sonra tekrar kadromun bulunduğu okula döndüm. Ayrıca Samsun Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri öğretmenliği mezunuyum.
Ben Şubat ayında yapılacak olan EGİTİCİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ FORMATÖR ÖĞRETMEN SINAVI na girebilirmiyim? Kılavuzda sadece eğitici formatör belgesine sahip olanlar girebilir gibi bir sonuç çıkardım da. cevaplarınızı bekliyorum..

Hocam ben eğitim teknolojilerinin sınava giriş ile ilgili bölümünü telefonla aradım. karşıma bu maddeyi yazdırdığını söyleyen bir yetkili çıktı. Bu maddenin sınava eğiti formatörlerin de girebileceğini belirtmek amacıyla konulduğunu; sınava her branştan adaylığı kalkmış ve 18 yılını doldurmamış her öğretmenin katılabileceğini söyledi. Bunu bir de onlardan dinlemek isterseniz: 0(312)2969441

Kolaylar gelsin...

eğiticilerde başvuracak ama o zaman şöyle deselerdi stajerliği kalkmış herkes girebilcek diye daha iyi olurdu sanırım

egitici formatörlük sınavına nasıl başvuracaz

sınav başvurusunu nasıl yapacağız biri lütfen anlatsın

soru işaretlerini gidermek için ayrıca eğiticiler de gircek denmiş..yoksa her branştan herkes girebilir. yeterki stajerliği kalkmıs ve 18 yılı geçmemiş olsun

aslında burda asıl soru işareti acaba normal bi bilgisayar öğretmeniyle eğitici formatör arasında ne gibi farklar var yani başvurmak mantıklımı acaba yoksa başvurup kazanırsak sınavı daha yoğun bi tempoda daha az kazanarakmı çalışacağız. bu bakış açısı hernekadar eğitimciliğe uygun olmasada bunlarıda düşünmemiz gerek sanırım

ben öğretmen olmak istedim ve oldum. il yada ilçe memde memur gibi 8-5 kalmak istemiyorum. bide doğru düzgün okuma yazma bile zor bilen adamlar arasında hiç geçmez o zaman. bu yüzden bu sınava girmeyeceğim...

arkadaşlarım Bu sınav Eğitici Bilg.Formatörlüğü ve Kadrolu verilecek.Yani Sınava Her Bilgisayar formatör Öğretemeni ve Eğiti Form.Yapmışlar da girebilecek.Ayrıcabelgesi olanlarda girecek

ibetay' Alıntı:
greentimes_987' Alıntı:

Hocam ben eğitim teknolojilerinin sınava giriş ile ilgili bölümünü telefonla aradım. karşıma bu maddeyi yazdırdığını söyleyen bir yetkili çıktı. Bu maddenin sınava eğiti formatörlerin de girebileceğini belirtmek amacıyla konulduğunu; sınava her branştan adaylığı kalkmış ve 18 yılını doldurmamış her öğretmenin katılabileceğini söyledi. Bunu bir de onlardan dinlemek isterseniz: 0(312)2969441

Kolaylar gelsin...

Keşke bir de Şubat 2007' de atanan 500 bilgisayar öğretmenini neden düşünmediniz diye sorsaydın.. 3-5 günle kaçırıyoruz başvuruları stajerlikten dolayı..

Ayrıca sınava girişte stajerlik gibi şart konulmsaı çok saçma. Bu sınavın sonucunda ne atama yapılıyor, ne görevlendirme... Sadece sınava giriyoruz ve puanımızı alıyoruz, belki stajerlik kalktıktan sonra kullanacağım. Her sene açılmıyor işte bu eğiticilik sınavı neden mağdur ediliyoruz ...Meb in anlamsız uygulamalarından biri daha !!!

kadro hocam kadro..İl bazında kadrolar belli oldu Göreceksiniz....KADROOOO

Geri