Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen Aday Seçme Sınavı Açıklandı

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
hayatsuyu1979 ve asaasa09 biz eğitici formatörüz ve h maddesinde geçen sene ankarada bize eğiticilik kurs veren arkadaşları seçmek için açtıkları kursa katılan bi grup var 20-30 kişi onlar sınavdan muaf . tüm türkiyede 600 eğitici var ve egitekin maksadı sınava sokup yetersizler elemek bizim sınavdan korkumuz yok ben 2006da sınav kazanıp görev aldım ama 6 ayda bi kural değiştiren bu egitekle çalışılmaz. yarın sarı saçlı mavi gözlü olmayanlr eğitici olamıcaklar derlerse şaşmam :)

iyi olan kazansın arkadaşalr amma sadece istediğim göbeklilerin yerine bir bilgisayar öğretmeninden emir alırım daha iyi

706 numaralı kursa eğitek tarafından belirlenen ve ordaki bir iki kişinin adamı olan 20 kişilik bi grup var tuncay beyde içinde onlar giremeyecek diğerleri bu kursu almadılar...aralık ta başladı eğitici kursları onlar bile girecekler

ARKADASIM 2006DAKİ SORULAR YAYINLANDI ODA BASİTTİ.
GELDE SU APLUS SORULARINA ÇÖZ. SARI SAC MESELESİYLEMİ GELDİNİZ

hah cemal hocam da biliyoki aynı şeyleri yazmış eğitek deki ballı isimler
şimdi sınava gireceksiniz ve öreve başlayacaksınız bakacaksınızki ankaradakiler siin donanımızdan bihaber ve iş sandığınız gibi yürümüyo o zaman burada bize hak verirsiniz

Dediklerim anlaşılmamış sadece reading only user olarak devam etmek istiyorum bu konuya :)

CHARMED
cemal hocam açıklama yapmak için bişeler yazmış üstelik burada eskiler girmeyecek derkensizler;hocamda yok öle şey babında destek olmuş bune hırçınlık herkese anlamadım gitti

crazy formatör denen kişi ben efendi kelimesini argo şeklinde kullanmadım dikkat et diger mesajımda hocam dedim sen okuduğunu anlamıyorsan biz ne yapalım. Okuduk sana söyledik h maddesi diye sen onu bile görmemişsin bir daha mesajında adımı yazma.

ebfo45' Alıntı:
Dediklerim anlaşılmamış sadece reading only user olarak devam etmek istiyorum bu konuya :)

yok hocam arkadaşlar daha toy ve idealist siz yinede bildiklerinizi yazın

Arkadaşlar sitemizde kayıtlı ve sitemizi gezen binlerce öğretmene karşı birazda olsun doğru ve etkili bilgileri ulaştırmak istiyorsak lütfen paylaşımları kişiselleştirmeyelim. Konuda geçen bazı mesajlar silinmiştir..

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri