Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen Aday Seçme Sınavı Açıklandı

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
bu 18 yıl saçmalığı nedir? Nasıl bir mantıktır? Kişininin yeterliliği varsa zaten sınav ile ortaya çıkacaktır.

a plus seviyesinde ne demek. ne gibi sorular çıkar bi fikri olan.programlama felan yok herhal :mrgreen:

bencede a+ ne demek
nasıl sorular çıkabilir yada nelerin faydası olabilir bir göz gezdirsek en azından arkadaşlar... yardım ve paylaşımlarınız için şimdidien teşeküürle...

sen gir bir kre kazanınca şartlarına bakarsın kimse seni zorla bir yere getiremez yaw ne kadar şüphecisinizzzzzzzzzzzzz

nese1982' Alıntı:
bi de girdik kaç puan alınca kazanıcaz. kazanırsak ne olacak :|

50 puanı geçmeniz sıralamaya girmeye yetecek. Ama sıralama çalışırmı çalışmaz mı bilemem :) :?
Kazansanız bile yine nasıl bir seçim olduğu belli olmayan şekilde eğitici formatörler atanacak. Siz sınavda sadace kendinizi ölçmüş olacaksınız.

arkadaşlar sınava girme zorunlu mu şimdi ben anlamadım. okula gelen yazıda formatör olan herkes zorunlu girecek yazıyordu. bu yazıda ise zorunluluktan bahsetmemiş.

Hayat' Alıntı:
arkadaşlar sınava girme zorunlu mu şimdi ben anlamadım. okula gelen yazıda formatör olan herkes zorunlu girecek yazıyordu. bu yazıda ise zorunluluktan bahsetmemiş.

Zorunlu değil hocam. Eğitici Formatör olmak isteyenler girecekler.

formatörlük bekgesi olanlar benim yok. ama bilgisayar öğretmeniyim. başvurabilirmiyim.

arkadaşlar çok isteklisiniz ama şu anda görevde olanların denge tazminatlarının kesildiğini ve verdiklerinide geri alacaklarını

ataaka' Alıntı:
arkadaşlar çok isteklisiniz ama şu anda görevde olanların denge tazminatlarının kesildiğini ve verdiklerinide geri alacaklarını
Denge Tazminatının Kesilmesi diye bir şey yok.
Olay şundan ibaret bizim Görevlendirmemiz 21. Maddeye göre, denge tazminatı ise 18 Maddeye göre kesilebilir.
Bazı illerin yanlış uygulamarından kaynaklanıyor.

Tuncay hocam sen soruları biliyorsundur bir kaç örnek versene :)

Asker öğretmenler sınava katılamıyormuş. way be. katılamıycz
Arkadaşlar eğitici formatör öğretmenlerin tam olarak ne yapacaklarını yazmamışlar.

peki arkadaşlar bu eğitici formatörlüğün bize artısı eksisi nedir? bilen arkadaşlar bizi aydınlatırsa sevinirim..

ataaka' Alıntı:
peki hcm nasıl çözücez bu işi bu ay kesilecek ve eskilerinide geri alacaklarmış.
Valla Hocam ne desem boş, bununla ilgili personel genel müdürlüğünden fikir bile istendi onlarda kesilemez dedi, ama hala bazı iller kesme teşebüsünde
Bunun en sağlam tarafı idare mahkemesine vermek,
Bazı illerde despotizim diye bir hastalık var, Nedense idarecelerin Eğiticilere karşı bir kıskançlık sevdası var, bence olay bundan ibaret..

18 saat ek ders artı verdiğin kursun ek dersi madddi katkı bu. ama okulunda 27 saat ek ders alan bi teknik öğretmen için cazip değil. artı bazı illerde 110 ytl denge tazminatını kesiyorllar. diğer ilçelere gidip kurs veriyorsun yolluk alamıyorsun vs vs içi beni dışı seni yakar hesabı.

kesifci' Alıntı:
peki arkadaşlar bu eğitici formatörlüğün bize artısı eksisi nedir? bilen arkadaşlar bizi aydınlatırsa sevinirim..
Kendini geliştirmek istiyorsan bulunmaz bir fırsat
18 Saat sabit ek ders alırsın ( Teknik Öğretmenler zararda )
Bakanlığın Merkez Teşkilatına açmış olduğu kurslara katılabiliyorsun...
Ayrıca şimdi Akademi Kuruluyor , yani istekli arakdaşları uzmanlaştırma yoluna gidecekler
İlinde isteiğin gibi, istediğin kadar hizmet içi eğitim açabiliyorsun

Aklıma Gelenler bunlar

Tuncay ŞANLI' Alıntı:
kesifci' Alıntı:
Ayrıca şimdi Akademi Kuruluyor , yani istekli arakdaşları uzmanlaştırma yoluna gidecekler

Aklıma Gelenler bunlar

teşekkürler tuncay hocam.
bir soru daha, peki maaş ta bir değişiklik varmı?(ek dersin dışında)

kesifci' Alıntı:
Tuncay ŞANLI' Alıntı:
kesifci' Alıntı:

Aklıma Gelenler bunlar

teşekkürler tuncay hocam.
bir soru daha, peki maaş ta bir değişiklik varmı?(ek dersin dışında)

Bazı iller denge tazminatını kesti 110 ytl azalma olabilir artma yok.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri