eğitici bilişim formatör seçim sınavına toplamda kaç kişi girmiş haberi olan varmı arkadaş

Kodla Büyü
Re: eğitici bilişim formatör seçim sınavına toplamda kaç kişi girmiş haberi olan varmı ark

aliferdibak' Alıntı:
bana söylenene göre kontenjan sayısından daha az başvuru gerçekleşmiş diyorlar[/qu

istanbulda sınava girdiğimiz merkezde 16 liste vardı.her liste 20 kişiden 320 kişi eder. 20 kişinin sınava girmediğini varsayalım 300 kişi. ama 300 kişi marmara bölgesinde sınava giren öğretmenlerin yani komşu illerden gelen öğretmenlerin de oluşturduğu bir rakam. tahminimce istanbuldan 200-250 öğretmen sınava girmiştir.

pekala bu seyyanen yapılan 110 ytllik zam eğitici formatör olunca fiilen derse girmediğin için gidiyor olması gerekir denildi. hatta geriye dönük ödeme isteniyor denildi. o zaman 110 ytlye bye bye mı diycez?

bu hemen hemen her bölgeden 220 ortalama kişi dersek 12 bölgemi vardı toplamda12*220=2640 kişi..... az insan girmiş demekki

Yok meb mebde okumuştum toplam 4 bin kişi civarındaydı. Hatta 10 bin başvuru bekliyorlarmış ancak 4 bin küsür çıkmış

teşekkürler arkadaşlar . o halde neredeyse sınava giren herkes formatörlük kurslarına katılacak. çünkü herhangi bi başarı barajı yok zannedersem :) :)

sınava giren kursa alınmayacak ve ya kaanan!!
yüz kere yazıldı sadece kontenjana göre görevlendirilenler kursa alınacak :)

Puan sıralamasına göre, il kontenjanı kadar eğt.form. görevlendirilir. Görev alanlar kursa alınır. Daha önce böyleydi...

Arkadaşlar son duyumlara göre sınava 4300 küsür kişi girmiş.

Bundan öte sınav sonuclarına göre malesef formatörlerin 2/5 başarısız olmuş. Vatana millete hayırlı olsun.

Başka duyumlar da aldım ama şimdilik açıklamayayım. Moralinizi bozmayayım.

Mesela eğitici arkdaşlarda 20 doğru yapanlar varmış. Genel müdür danışmanlarından birisi ile arkadaş görüşmüş ve bu zayıf olan formatörlerle devam etmek istemiyoruz gibi sözler etmiş. Bu akşamlık bu kadar yeter. Biraz daha var ama söylemek istemiyorum.

İşlerinizde başarılar dilerim.

hocam söylediğiniz hiç inandırıcı gelmedi çünkü sorulan sorular zaten mevcut çalışan formatörlerin gittiği kurslardan alıntı sorulardı.20 tane yapacak kimseyi tanımıyorum

Hocam, görevdeki hiçbir eğitici formatöre donanım, ağ ve işletim sistemleri, öğretim becerileri konusunda kurs verilmedi... Bilgilerinize.

Geri