Eğitek'ten Formatör Anketi .Herkes Baksın!!!

Kodla Büyü
Cemal TANER' Alıntı:
Sayın Yetkili,
İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde görevli eğitici bilişim teknolojileri formatör öğretmenleri ve okullarımızda görevli bilişim teknolojileri formatör öğretmenlerine yönelik olarak Genel Müdürlüğümüzce bir anket çalışması yapılacaktır. Anket ile ilgili duyurunun tüm il, ilçe Milli Eğitim ve Okul müdürlüklerine yapılması, ankete Eğitici Bilişim Teknolojileri formatör öğretmenlerinden sorumlu şube müdürü, eğitici BT formatörü, okul müdürleri ve okullarda görevli BT formatör öğretmenlerinin mutlak suretle aşağıda belirtilen kurallar çevresinde katılmalarının sağlanması gerekli görülmektedir.
Anket ile ilgili açıklamalar
- Anket aynı IP üzerinden bir defa doldurulabilir.
- Ankete MEBBİS duyurular bölümünden giriş yapılacaktır.
- Anket 29/06/2010 - 09/07/2010 Cuma gününe kadar http://www.egitek.meb.gov.tr duyurular bölümünde yayında kalacaktır.
Anket bağlantı adresi:
http://egitek.meb.gov.tr/anket_formator ... t_amac.php

Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
Strateji Geliştirme Planlama ve Koordinasyon Daire Başkanlığı
İnsan Kaynakları Eğitimi Şubesi

---------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar 3 gün sonra bu anketin 1. yıl dönümü ne yazık ki hala bir sonuç yok :?:

avutma amaçlı yaptıkları bir anket. bu sene 1 tane daha yaparlar 1 sene daha geçer.

her anket gibi bunun da sonuçları çöp. halk eğiitimde her kurstan sonra kursiyere anket doldurtursun ama bakan olmaz..

Ben söylemiştim en başta karşı çıkacaktık bu formatörlük işine.Mahkemeden dönecekti. Adamların elinde maymun olduk. şimdi ne OLACAK?

klebsiella' Alıntı:
üstünden tam 1 yıl geçmiş, belki bir şeyler değişir diye bizlerde ümitlenmişiz.
ne değişti durum hala aynı ?
Bu konu başlığını şimdi gördüm, ama mesajın tarihine bakınca gerçekten üzüldüm

Arkadaş bunu yazalı 1yıl, konu açılalı 2yıl olmuş. Değişen bişey yok!!

Konu hortlamış. Ben o zaman böyle bir yazı tebellüğ etmedim, böyle bir anket doldurmadım.

Bunu da yeni birşey zannettim ama tarihe bakınca umutlarımı iyice yitirdim.

Geri