EĞİTEK Çalıştaya katılıyor

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar,

Eğitim teknolojileri Genel Müdür yardımcısı Tunay Alkan çalıştaya katılacak ve aşağıdaki sunum yapacak.

"Mesleki Teknik Eğitimde BT Teknolojilerinin Entegrasyonu"

şu sıkıntılarımız formatör toplantılarından öteye gitmiyor ,artık yetkili mercilere ulaşsın çalışma saatlerimiz düzenlensin derslerimiz geri verilsin çok sıkıldım artık

niyazi bey bizim haklarımızı bizden daha fazla savunduğunuz için bir kez daha teşekkürler...

Niyazi SARAL' Alıntı:
Arkadaşlar,

Eğitim teknolojileri Genel Müdür yardımcısı Tunay Alkan çalıştaya katılacak ve aşağıdaki sunum yapacak.

Niyazi Bey öncelikle BT Öğretmenlerine verdiğiniz destek için size teşekkür ediyorum. Her sene yeni yeni uygulamalarla karşılaşıp durumu dahada kötüye giden bizler eğer birşeyleri düzelteceksek verdiğiniz desteğin payı yadsınamayacak düzeyde olacak. Sormak istediğim bir konu var acaba eğitek genel müdür yardımcısı ile görüştünüzmü. Durumumuzla ilgili neler söylüyor ve bize ayrılan günde orada olacakmı.

EĞİTEK'ten Tunay Alkan ile görüştüm. Sadece Çalıştay'dan ve onların yapacakları sunumdan bahsettim. Ben MEB'te bir öğretmen olmadığım için sizler adına konuşma yetkisi görmüyorum kendimde. Ancak eğer programda EĞİTEK'ten önce konuşursam kendi şahsi fikirlerimi söylerim; onlar da duyarlar.

Bu güzel haber işte. Teşekkürler Niyazi bey. Umarım güzel sonuçlar ortaya çıkar.

Niyazi Bey bu desteğinizle buradaki o kadar arkadaşımdan öylesine dualar alıyorsunuz ki.. Çok teşekkürler..

Organizasyona katılacak arkadaşların CEBİT'te Eğitim teknolojileri Genel Müdür yardımcısı Tunay Alkan ile birebir görüşme olasılığı var mı acaba... 1-2 kişi belirlenip rapor halinde isteklerimizi dile getirsek nasıl olur???

Önemli bir fırsat bence...

Gerçekten Niyazi Bey bizden daha çok uğraşıyor......Teşekkürler

bu iş sanırım tv'de canlı yayına çıkıpta saçma sapan konulardan bahseden meb menşeili bürokratların işine dönecek.

konunun içeriğine bakınca bizim sorunlarımızdan çok uzak geldi bana;

Arkadaşlar önemli olan Mebden yetkili kişilerin oraya gelmesi bence. İş organizasyondaki arkadaşlara kalıyor. birebir görüşülmeli.yoksa çabalar boşa...

gelmeleri tabiki iyi sesimizi duyarlar ama içimizdeki tereddüt ; olay inşallh eğitek reklam kampanyasına dönüşmez , çalışmalarımız boş olmamış olur, malum oraya mebden birileri çıkarsız gelmez :eek: :shock:

Niyazi Bey çok teşekkürler. Umarım her şey güzel olur. bu kadar emeğin karşılığını alırız.

xapex' Alıntı:
bu iş sanırım tv'de canlı yayına çıkıpta saçma sapan konulardan bahseden meb menşeili bürokratların işine dönecek.

bence de bizim sorunlarımızla ilgili bir konuşma olacağını sanmıyorum her zaman ki gibi eğitimde bilişimin öneminden bahsedilecek ve tamam her okulda bilişimin kullanılmasından ama nasıl kullanılacak bunu kim nasıl yapacak konusundan bahsedilmeyecek

bashcasy' Alıntı:
xapex' Alıntı:

bence de bizim sorunlarımızla ilgili bir konuşma olacağını sanmıyorum her zaman ki gibi eğitimde bilişimin öneminden bahsedilecek ve tamam her okulda bilişimin kullanılmasından ama nasıl kullanılacak bunu kim nasıl yapacak konusundan bahsedilmeyecek

bashcasy bu davetiyede yazan konuşması, eğer biz ondan önce çıkar ve eğitek oradayken sorunlarımızı dile getirirsek, bir bakmışsın konusu bizim meselemiz olmuş. Nasıl gelirse gelsin, biz deneyeceğiz ,,,

Birazda bu iş çok aceleye geldi, öncesinde haberimiz yoktu, bizler prosedür bilmeyiz, inan çoğu arkadaşım görev almaktan çekiniyor ya başımıza bir iş gelirse diye, bunuda görmezden gelmeyelim, biz konuşma özgürlüğü olan bir ülkede yaşamıyoruz. Hareket özgürlüğümüz var doğru, mesela kırmızı ışıkta geçersin kimse bişey demez ama ışıkların orada nerde bu devlet diye bağırırsan içeri atarlar... GERÇEK BU...

Bundan dolayı içerisne PARDUS-MİCROSOFT ve EĞİTEK eklendi. Böylece hem medyanın ilgisi çekilir hemde bizi tehlikelerden korur.

bu çalıştaya katılmak da suç olacaksa artık, yaşamayalım .. ne güzel çözüm arıyoruz..

niyazi bey size ne kadar teşekkür etsek azdır Allah razı olsun dualarımız sizinle CEBİtte görüşmek dileğiyle :) :) :)

Geri