EGE ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
Ege Bote 2006 EGEli olmak ayrıcalıktır tabii ki..İlker Hoca, Deniz Hoca, Koray Hoca, Tarık Hoca, Nasah Raca (Hasan Acar-kulakları çınlasın Avustralya'dan)...ve tabi Vecdi Aytaç hepsini :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

ilker hoca deniz hoca tarık hoca hala bölümdeler. tarık hoca askere gitti (en büyük asker bizim asker) geri kalanlar bölümde değiller

gecen hasan hoca geldi avustralyadan...kaldı 1 ay ama görüşemedik..rizeye gitti

bütün hocalar bitaneydi ama vecdi hoca bi başkaydı :) @ooze güzel nick secmişsin:) ah ooze günler diyesim geldi

selçuğum ah antalya günlerimiz de güzeldi senle....izmirden sonra hayat neler çıkarıyor. orda kursta bile ege böte liler hemen kaynaşıp belli etmişti kendini

bende egeliyim 2006. ozancım merhaba oncelikle. hasan hoca rizeli degil artvinli artvine gitti hasan hoca. rizeye gelseydi gorusurdum muhakkak.

ELİF SU' Alıntı:
:arrow: SENEYE BENDE EGE BÖTE ' Lİ OLUCĞIM :)
DERSLER HAKKINDA BİRAZ BİLGİ ALABİLİRMİYİM ?

böteye yaklaşma cıssssssss
hatta 1 km yakınından bile geçme başını duvarlara çok vurursun
ama ege güzel

ege de en güzel yıllarımı yaşadım ama bölüm için aynı şeyleri diyemem. kesinlikle bu puanla okunacak çok daha güzel bölümler var.

ist_koord' Alıntı:
bnde 2004 tayfasındanım
batı kampüsü (wild wild west campus) sesim geliyormu.
Geliyor kardeş. Ne günlerdi değil mi? Dalyan senin Havacılar Sitesi benim gezer dururduk gerçi sen hergün Buca yollarında bitap olurdun ama fazla sürmedi 2 yılda kurtuldun.

kivanc.kulaksizoglu' Alıntı:
Arkadaşlar selamlar hepinize;

k12bilisim.net üzerinden okullara yönelik web paketimizin pazarlamasında görev almak isteyenlerle kivanc.kulaksizoglu@gmail.com adresi üzerinden görüşelim.

ürünümüz özellik bakımından gelişmiş olduğu için pazarlaması kolaydır ve ücret dolgundur.

yönetimmm adam bangır bangır reklam yapıyo.

Geri