EGE ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
öyle ya hakkaten ayrıcalık.bizim zamanımızda tuvaletleri yağmur suyu basıyodu.anfide ders işlerken bi yerlerimiz donuyodu.sınıf kıtlığından üstüste ders işliyoduk.hakkaten yaw.o ayrıcalıkları bende yaşadım :wink: ve de izmiiiiiiir.insanını sevmedim :!:

xmet' Alıntı:
öyle ya hakkaten ayrıcalık.bizim zamanımızda tuvaletleri yağmur suyu basıyodu.anfide ders işlerken bi yerlerimiz donuyodu.sınıf kıtlığından üstüste ders işliyoduk.hakkaten yaw.o ayrıcalıkları bende yaşadım :wink: ve de izmiiiiiiir.insanını sevmedim :!:
Değrli arkadaşaım artık tuvaletleri yağmur suyu basmıyor...Çünkü artık tuvalet de yok.İptal edildi. Diğer fakültelerin tuvaletleri geleceğin öğretmenlerine hizmet ediyor...
Yani Ege eğitim çooook değişti.2007 mezunuyum en son bunu gördüm.Yeniler daha nelerle karşılaşır bilemiyorum...

2005 mezunlarına yasak mı bu site ya. o kadar 2004 var, 2006 var ama 2005 aralarında bir tek İsmet var. Ben 2005 mezunuyum.

BENDE EGELİYİM :+1: (HADİ CANIM NİCK'TEN HİÇ BELLİ OLMUYOR :? ) 2006 MEZNUYUM (İŞTE BU BELLİ OLMAYAN BİRŞEY :p )

vay bee farkında olmadan ne çok ege böteli bir araya toplanmışız böyle :)) ben de 2007 mezunlarındanım..

2007 ege böte:altincag derya galiba bashcasy cıkaramadım kimsin sen ehli müslüm yada müslüme :)

Geri