EGE ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
ali rıza demek sende buradasın haa ben ayça hani en sevdiğin staj arkadaşın :roll: eralp hoca artık bölüm başkanı jale hoca iyi deniz hocamız hala karizmatik bir şekilde koridorlarda dolanmakta:D tarık hocada orda eralp hoca ortalığı kasıp kavuruyor bir tez hazırlayınız diye tutturmuş geçen sene canımızı çıkardı ama ona rağmen bitirebildik yanii okulu :eek:

merhaba, bende EGE 2006 mezunlarındanım. EGE'li birilerinin yazılarını okumak mutluluk verici.iyi günler

Egeli arkadaşlara "Selam!" diyorum.. Muhsin Hocam seninle çok çalıştık kulüpte... Burada karşılacakmısız.. Ben Bilgisayar kulübü başkan yardımcısı seçilmiştim hatırlarsın.. kütüphane sorumlusuydum .. hatırla bakalım. 2004-2005te...

merhabalar.2005 mezunuyum bende.

Ekli dosyalar

• iz.gif
    iz.gif
    1.6 KB · Görüntüleme: 758
Arkadasım sana katılıyorum bu sozlerınden dolayı.. Ben de bunu unıversıteyı bıtırınce anladım. Şunu söyleyeyim insan böyle yerler de görüsmediği arkadaşlarını bile gorse seviniyo. egeliyim demek bile gerçekten bir işe yaramasa da insan mutlu oluyor işte.. seninle aynı sınav havasını kokladık anfi10 da di mi? onu hatırlamak bile güzel bence :)

Geri