Ecel'de Visual Basic

Kodla Büyü

firdevs

Site Gezgini
Meraba. İlköğretim biliim dersinde biliyosunuzki "programlama yapıyorum" ünitesi var. VİsualBasic programı öğretilecek. Ben de visual basic programını kurmayıp excelde visual basic düzenleyicisini kullanmak istiyorum. Acaba excel'de visual basic öğretebilecek bir kaynak biliyor musunuz?

firdevs hocam exceldeki visual basic aynı visual basic programının kodlarına benziyor çok benzerlikleri var eğer visula basic normal biliyorsanız bende birkaç kaynak var onları upload edebilirim. onlardan yararlanarak kullanabilirsiniz.

excelde visual basic kullanımı

ben bu işde çok uğraşmıştım sizin işinize yarıyacak en güzel kaynak bu bende yapılmış programlar da var yapamadıığınız yerde yardımcı oluruz iyi günler iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• İLERİ DÜZEY EXCEL.rar
    67.1 KB · Görüntüleme: 149
bence wordde visualbasic öğretmeye kalkmak çok karışık olacaktır. çünkü orada yaptığınız şey macrolardan ibaret. visual basic kurun ve oradan kullanın çok daha rahat edersiniz.

yasarcan' Alıntı:
bence wordde visualbasic öğretmeye kalkmak çok karışık olacaktır. çünkü orada yaptığınız şey macrolardan ibaret. visual basic kurun ve oradan kullanın çok daha rahat edersiniz.

hocam iyi okuyun yazıyı..excel word değil.. :shock:

Geri